ایستگاه خبر

RGB قراردادهای هوشمند را به شبکه بیت کوین می‌آورد

قراردادهای هوشمند و بیت کوین! این پدیده‌های فنی بندرت با یکدیگر در ارتباط هستند، اغلب به این دلیل که مردم معتقدند زبانی که بیت کوین با آن نوشته شده است نمی‌تواند از برنامه‌های قرارداد هوشمند، که در اکوسیستم اتریوم محبوب‌اند، پشتیبانی کند.
در حالی پروتکل جدید هوشمند توانمندسازی قرارداد RGB نسخه بتا خود را راه‌اندازی می‌کند، افراد در انجمن استاندارد LNP / BP در تلاش‌اند تا این تصور را تغییر دهند. این گروه (مخفف Lightning Network Protocol and Bitcoin Protocol) در حال ساخت RGB است، یک شبکه قرارداد هوشمند ساخته شده در بیت کوین.

||بیشتر بخوانید:‌ آیا قراردادهای هوشمند از مشروعیت قانونی برخوردار هستند؟ چگونه؟ ||

شبکه «لایه سوم»، آنطور که یکی از معماران آن، Giacomo Zucco، خطابش می‌کند، وارد فاز بتا شده است و می‌تواند با قابلیت توکن‌سازی که اتریوم را به یک بلاکچین برای صدور دارایی‌های توکن‌دار مانند اوراق بهادار، کالاهای قابل جمع آوری، و رمزارز تبدیل کرده است، بیت کوین را هم در اینباره توانمند کند.

آزمایش RGB در نسخه بتا
البته، پیش از فعال شدن، RGB به آزمایش بتا نیاز دارد. همچنین باید یکپارچه‌سازی شبکه لایتنینگ و طراحی کیف پول را نیز در نظر گرفت. به گفته زوکو، انجمن استاندارد LNP / BP کیف پول طراحی نمی‌کند، اما با توسعه دهندگان دیگری که این کار را انجام می‌دهند همکاری خواهد کرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41160
دکمه بازگشت به بالا