ایستگاه خبر

دنیا یک ارزه بدون مرزه! وِل کام توو دِ بلاک‌چین!

پیش‌ترها وقتی بیت‌کوین تازه معرفی‌شده بود، یکی از نگرانی‌های علاقه‌مندان به این رمز ارز این بود که چگونه می‌توانند بیت‌کوین های خود را خرج کنند. امروزه اما لیست فروشگاه‌ها و خدمات دهنده‌هایی که با این رمز ارز سرویس می‌دهند بسیار بزرگ است. از ویکی‌پدیا و مایکروسافت تا بسیاری از فروشگاه‌های دیگر در سرتاسر دنیا.

در زیر نگاهی انداخته‌ایم به برخی از خدماتی که می‌توانید با بیت‌کوین در سرتاسر دنیا دریافت کنید.

شعبه آلمان فست فود زنجیره‌ای Burger King اعلام کرده است که مشتریان می‌توانند سفارشات آنلاین خود را با بیت‌کوین پرداخت کنند. شرکت Starbucks نیز از دارندگان بیت‌کوین پذیرایی می‌کند.

شرکت آمریکایی brick-and-mortar که در زمینه ساخت جواهرآلات فعالیت می‌کند، سال‌هاست که با بیت‌کوین اجناس خود را به فروش می‌رساند. شرکت Gyft که یک شرکت خریدوفروش گیفت کارت است نیز اخیرا به مشتریان خود اجازه می‌دهد که این کارت‌های معتبر را با بیت‌کوین خریداری کنند.

اگر می‌خواهید به زوریخ در سویس سفر کنید و در یک هتل پنج ستاره اقامت داشته باشید، لازم نیست رمز ارزهای خود را به فرانک یا یورو تبدیل کنید. هتل پنج ستاره و مجلل Dodler Grand با اتریوم و بیت‌کوین میزبان شما خواهد بود.

به نظر می‌رسد که رویای دنیای بدون مرز با گسترش هرچه بیشتر رمز ارزها در حال تحقق است. نظر شما چیست؟ آیا رمز ارزها می‌توانند شروعی باشند بر برداشتن مرزهای جغرافیایی کشیده شده بر انسان‌ها؟

Source

https://coiniran.com/?p=32365
دکمه بازگشت به بالا