ایستگاه خبر

نتیجه یک تحقیق : دستکاری در قیمت توکن Link بسیار محتمل است!

محققان در بررسی‌های خود به شواهدی دست‌یافته‌اند که بر اساس آن قیمت توکن Link که توکن اختصاصی پلت فرم پیام‌رسان ژاپنی Line است، دستکاری‌شده است.

در پست اینترنتی که در تاریخ ۱۱ سپتامبر در وب‌سایت AnChain.Ai منتشرشده آمده است که تیم کارشناسی، تراکنش‌های مشکوکی برای Link بین آوریل ۲۰۱۹ و جولای ۲۰۱۹ ردیابی کرده است که نشان می‌دهد ممکن است برای دست‌کاری قیمت این توکن بوده باشد.

افزایش خرید  یک توکن باعث افزایش تقاضا برای آن می‌شود که با توجه به عرضه کنترل‌شده رمز ارزها، باعث افزایش قیمت آن‌ها خواهد شد. این افزایش تقاضا با همراهی فضای رسانه‌ای مناسب می‌تواند باعث صعود دوچندان قیمت یک رمز ارز شود. نقدهای مثبتی که رسانه‌های تأثیرگذار می‌توانند با نوشتن آن‌ها به این افزایش تصنعی قیمت کمک کنند.

صعود و نزول قیمتی تصنعی برای Link

با افزایش قیمت، دارندگان شروع به واگذاری توکن ها به مشتریان ساده‌لوح می‌کنند و وقتی‌که سهام به‌تمامی در اختیار آن‌ها قرار گرفت، شروع به ریزش قیمتی می‌کند. در تاریخ ذکرشده برای توکن Link شاهد یک صعود قیمتی از ۱.۱۹ دلار تا ۴.۴۵ دلار هستیم و پس‌ازآن افت قیمت تا ۳.۷ دلار. با دریابی تراکنش‌ها توسط تیم تحقیقاتی به نظر می‌رسد عده خاصی در این بازه زمانی بازی صعود و نزول شرح داده‌شده در بالا را به‌تمامی برای Link پیاده کرده‌اند.

کارشناسان معتقدند حجم کم بازار بسیاری از رمز ارزها می‌تواند فضای مناسبی برای کسانی که قصد دست‌کاری در بازار را دارند، فراهم نماید.

Source

https://coiniran.com/?p=32133
دکمه بازگشت به بالا