ایستگاه خبر

سند سیاست‌گذاری رمز ارزها ازسوی جمهوری‌خواهان مجلس سنا منتشر خواهد شد!

یکی از بخش‌های مهم تحقیقاتی جمهوری‌خواهان مجلس سنا درحال بررسی رویکردهای احتمالی برای انتشار سند سیاست‌گذاری منسجمی برای رمز ارزها است. کمیته‌ی سایست‌گذاری جمهوری‌خواهان سنا که به‌اختصار RPC خوانده می‌شود یک سند به‌نام «کریپتو محبوب می‌شود (Cryptocurrency Goes Mainstream)» را در روز گذشته منتشر نمود.

جزئیات موجود در این سند انعکاسی از اغلب مسائل مهم فضای کریپتو در ماه‌های اخیر بوده و بر موضوعاتی همچون کریپتو‌های اهدایی به اوکراین و مقاصد مجرمانه‌ی باج‌افزارها دلالت دارد. این جزئیات به‌نوعی پاسخی به فرمان اجرایی اخیر جو بایدن هستند که از سازمان‌های اجرایی برای تدوین یک قانون همه‌جانبه برای رمز ارزها درخواست نمود. وجود چنین سندی نویدبخش آن است که بخش اعظم جمهوری‌خواهان مجلس سنا احساسات مثبتی نسبت به کریپتو داشته و این حمایت را در عنوان مطلبی همچون «بلوغ رمز ارزها» می‌توان مشاهده کرد.

در یکی از بخش‌های مهم این سند آمده است:

«قانون‌گذاران جمهوری‌خواه علاوه‌بر شفافیت قوانین برای مصرف‌کنندگان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران؛ خواستار تداوم فعالیت نوآورانه‌ی بخش خصوصی درحوزه‌ی رمز ارزها هستند.»

باآنکه ماهیت کلی این سند بسیار خوش‌بینانه است، لازم به‌یادآوری‌ست که اغلب موانع موجود در صنعت رمز ارزها همواره ازسوی حزب دموکرات وضع شده‌اند. این درحالی‌ست که جدیدترین موج قانون‌گذاران دموکرات مجلس نمایندگان در تلاش‌اند تا به‌طور دوحزبی از کریپتو پشتیبانی کنند.

سناتور Pat Toomey درخلال توضیحات‌اش درمورد پیش‌نویس قانون‌گذاری استیبل‌کوین‌ها به استقبال برخی از چهره‌های دموکرات از فناوری بلاک‌چین و رمز ارز اشاره داشت. وی افزود:

«علی‌رغم برخی اختلاف‌نظرهای موجود، به‌نظر من احتمال وجود یک تصمیم دوحزبی در این‌باره بسیار غیرمتحمل خواهد بود.»

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۱۷ فروردین) – سرمایه‌گذاران در حال انباشت کوین‌ها

Source

https://coiniran.com/?p=50554
دکمه بازگشت به بالا