ایستگاه خبر

قوانین جدید خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا تا قبل از رفتن ترامپ اعلام می‌شود

مسئول نظارت بر ارز ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که مقررات جدید در هفته‌های آینده اعلام خواهد شد. او همچنین تایید کرد که این قوانین باعث اختلال در صنعت بلاکچین نمی‌گردد.

هفتهٔ گذشته، شایعاتی در مورد برنامه‌های خزانه‌داری ایالات متحده برای اجرای قوانین و مقررات جدید در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. ظاهراً این قوانین صرافی‌ها را مجبور به جمع‌آوری اطلاعات KYC (شناخت مشتری) برای کیف پول‌های خصوصی کاربران می‌کند. در حال حاضر، صرافی‌ها این اطلاعات را فقط برای کیف پول‌های مبتنی بر صرافی جمع‌آوری می‌کنند.

مدیرعامل Coinbase، برایان آرمسترانگ یکی از اولین کسانی بود که در خصوص این مقررات اظهار نگرانی کرد. او هفتهٔ گذشته نوشت: «اختلاف نظر و ناسازگاری اضافی، بسیاری از موارد در حال پیدایش برای استفاده از رمزارزها را از بین می‌برد

اکنون برایان بروکس، مسئول اجرایی نظارت بر ارز، تصریح کرده است که مقررات آیندهٔ وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آسیب کمی به کریپتوکارنسی وارد می‌کند و اطمینان می‌دهد که در اجرای هرگونه مقررات آسیبی به بیت کوین وارد نشود.

پیشنهاد مطالعه: بیت کوین چیست | راهنمای جامع + ویدیو

بروکس افزود که خزانه‌داری طی شش تا هشت هفتهٔ آینده مقررات را اعلام می‌کند. وی گفت یکی از مقررات مربوط به این است که آیا بانک‌ها می‌توانند مستقیماً به بلاک چین‌های عمومی متصل شوند یا خیر. مقررات روشن و واضح برای سرمایه‌گذاران نهادی مهم است. این امر به‌ویژه در شرایطی صادق است که شرکت‌های بزرگ مالی و سرمایه‌گذاران برجسته، سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی در دارایی‌های دیجیتال انجام داده‌اند.

Source

https://coiniran.com/?p=42372
دکمه بازگشت به بالا