ایستگاه خبر

Reddit مشغول توسعه‌ی یک پلتفرم بومی NFT است

رسانه‌ی اجتماعی Reddit که بر گفتگوهای موضوع‌محور آنلاین تمرکز دارد، درحال استخدام افراد متخصص برای توسعه‌ی پلتفرم جدید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و محصولات دیجیتالی است. یکی از برنامه‌نویسان ارشد بَک-اِند این شبکه‌ی مجازی با انتشار مطلبی اظهار داشت:

«ما برای تامین تیم موردنظر و طراحی استراتژی پیشبردیِ لازم به مهندسان توانا و مجرب نیازمندیم. به‌عقیده‌ی ما جنبش NFT در ابتدای مسیر خود قرار دارد، پس اگر به این موضوع علاقمند هستید به ما ملحق شوید.»

در مهندسی نرم‌افزار، اصطلاحات فرانت-اِند و بَک-اِند به تفکیک توجه‌ها بین لایه نمایش و لایه دسترسی به داده در یک قطعه نرم‌افزار یا زیرساخت‌های فیزیکی یا سخت‌افزار اشاره دارد.

بخشی از مسئولیت‌های این پست شغلی Reddit عبارت است از: طراحی، توسعه و انتقال خدمات بک-اِند جهت فرآیند اجرا، خرید، فروش و استفاده از محصولات مبتنی بر NFTها و همچنین مشارکت در گسترش کلی این پلتفرم.

درحال حاضر تاریخی برای آغاز فعالیت پلتفرم جدید Reddit مشخص نشده است. با این‌وجود در بیانیه‌ی رسمی این سایت آمده است:

«امروزه شاهد آن هستیم که هواداران بزرگترین برندهای تجاری دنیا برای حمایت از شرکت محبوب خود اقدام به خرید محصولات دیجیتالی آنها می‌کنند، به‌علاوه هواداران از این طریق به امتیازات ویژه‌ و تعامل با شرکت‌های مادر دسترسی پیدا خواهند کرد. ما معتقدیم این فرآیند به‌مرور گسترش یافته و NFTها نقشی مهم و محوری در نحوه‌ی حمایت هواداران از توسعه‌دهندگان پیدا خواهند نمود.»

Reddit مشغول توسعه‌ی یک پلتفرم بومی NFT است

نخستین حضور Reddit در دنیای NFT به ژوئن سال جاری برمی‌گردد، این شرکت در آن زمان اقدام به حراج سه عدد NFT مبتنی بر شخصیت ربات لوگوی خود را به‌نام «CryptoSnoos» کرد. کاربرانی که این CryptoSnoo را خریده باشند اکنون می‌توانند از آنها به‌عنوان عکس پروفایل استفاده نموده و از ویژگی جالب کامنت‌های درخشنده بهرمند شوند.

Reddit پیش‌تر بیان داشت که قصد دارد توسط راهکار لایه‌ دوم Arbitrum و توکن‌های مبتنی بر اتریوم، سیستم امتیازدهی به کاربران خود را گسترش و ارتقا بخشد.

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=48004
دکمه بازگشت به بالا