ایستگاه خبر

تصاویر پروفایل مبتنی بر NFT به زودی در Reddit

بر اساس اظهارات اخیر کارمندان ردیت (Reddit)، سایت این رسانه اجتماعی در حال آزمایش تصاویر پروفایل NFT است.

تصاویر نمایه NFT در حال آزمایش هستند

ظاهراً ویژگی جدید ردیت به کاربران امکان می‌دهد عکس پروفایل خود را روی هر توکن غیرقابل تعویض با یک تصویر پیوست تنظیم کنند.

نماینده Reddit تیم راثشمیت، امروز بیانیه‌ای را به سایت خبری TechCrunch ارائه کرد و این ویژگی را توضیح داد. او اظهار داشت که این شرکت در حال آزمایش توانایی استفاده از NFT به عنوان عکس پروفایل (آواتار) و تأیید مالکیت است.

او همچنین این پروژه را «یک آزمایش کوچک و داخلی» نامید و گفت که ردیت تصمیمی برای ارائه گسترده‌تر آن ندارد. TechCrunch اضافه کرد که این ویژگی «در دسترس کاربران عمومی قرار نگرفته است.س

با این حال، نیما اوجی، یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن که با Reddit مرتبط نیست، در اوایل این هفته بنری را کشف کرد که این ویژگی را تبلیغ می‌کرد، به این معنی که این ویژگی ممکن است در حال حاضر نیمه عمومی باشد.

توییتر هفته گذشته پشتیبانی از تصاویر پروفایل NFT را اضافه کرد. مانند ردیت، توییتر این ویژگی را با محدود کردن در دسترس بودن آن برای کاربران مشترک توییتر آبی آزمایش می‌کند.

سایر فعالیت‌های رمز ارزی ردیت

ردیت قبلاً تلاش‌های دیگری در دنیای رمز ارزها انجام داده است. در ماه مه ۲۰۲۰، این شرکت توکن‌های ارزهای دیجیتال را برای جوامع /r/cryptocurrency و /r/Fortnite خود معرفی کرد. این توکن ها MOON و BRICK نامیده می‌شوند و بر اساس استانداردهای اتریوم هستند.

در ژوئن ۲۰۲۱، Reddit خط NFT خود را با نام «CryptoSnoos» معرفی کرد. اکتبر گذشته، این شرکت یک آگهی شغلی منتشر کرد که در آن پیشنهاد می‌کرد کارمندانی را برای ساختن یک پلتفرم بزرگ‌تر NFT استخدام کند. در ماه نوامبر، گزارش‌های مختلف حاکی از آن بود که این شرکت می‌تواند سیستم «کارمای» خود را به سیستمی با پشتیبانی NFT تبدیل کند.

Reddit تقریباً ۴۳۰ میلیون کاربر ماهانه دارد، به این معنی که این ویژگی‌ها می‌توانند NFT ها را به مخاطبان بسیار گسترده‌ای معرفی کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: گران‌ترین و محبوب‌ترین ترندهای بازار NFT

 

Source

https://coiniran.com/?p=49501
دکمه بازگشت به بالا