آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

همکاری رمپ با متامسک برای بهبود دسترسی به web3

شرکت فین‌تک رمپ که بر روی ارتباط ارزهای دیجیتال و امور مالی سنتی متمرکز است، با کیف پول محبوب غیرحضانتی متامسک برای یکپارچه‌سازی خدمات خود در برنامه تلفن همراه این کیف‌پول، شریک شده است. کانسنسیس، شرکت فناوری متمرکز بر اتریوم، توسعه‌دهنده متامسک است.

همکاری رمپ و متامسک

رمپ برای پر کردن شکاف بین فضاهای سنتی فیات و کریپتو طراحی شده است و به کاربران اجازه می‌دهد بین این دو جابجا شوند. هدف مشارکت رمپ با متامسک این است که به بیش از 100 میلیون کاربر متامسک در 150 کشور امکان دسترسی کامل به ابزارهای رمپ را فراهم کند.

در طول ادغام اولیه، خدمات رمپ در اپلیکیشن موبایل متامسک و MetaMask Portfolio در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که با آن کاربران می‌توانند رمزارزهای خود را به ارزهای سنتی فیات تبدیل کنند.

در یک بیانیه مطبوعاتی Ramp گفت دلیل اصلی این همکاری، تکامل وب 3 و پذیرش جهانی است. جدا از علاقه‌مندان به فناوری و اعضای باتجربه فضای کریپتو، کاربر متوسط خدمات مالی در دسترسی به فضای دارایی دیجیتال با مشکلاتی مواجه است.

با ادغام Ramp در اصلی‌ترین کیف پول خودحضانتی، وب 3 را به بخشی جدایی‌ناپذیر از چشم‌انداز مالی سنتی تبدیل و امور مالی غیرمتمرکز (defi) را به زندگی روزمره کاربران وارد می‌کند.

متامسک یک اکوسیستم دوستدار کریپتو ایجاد می‌کند

متامسک قبل از همکاری با رمپ، با معرفی ویژگی «Buy Crypto» در Portfolio Dapp، اقدام به ایجاد یک افزونه رمزارزی در فضای مالی سنتی کرده بود. این ویژگی به کاربران امکان می‌د‌اد که مستقیماً با فیات، رمزارز را در کیف پول کاربر خریداری کنند.

همچنین به کاربران در 189 کشور امکان دسترسی به تقریباً 90 ارز دیجیتال از طریق کیف پول متامسک می‌دهد در حالی که از لیست طولانی روش‌های پرداخت محلی پشتیبانی می‌کند. با این حال، به دلیل قوانین و مقررات منطقه‌ای، محدودیت‌هایی برای خرید وجود دارد.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش کامل کیف پول متامسک MetaMask + ویدیو

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا