ایستگاه خبر

فروشگاه اینترنتی Rakuten از رمز ارزها پشتیبانی می‌کند

شرکت Rakuten که غول ژاپنی تجارت الکترونیک محسوب می‌شود گام قابل توجهی به سمت دنیای رمزنگاری برداشته و به کاربران امکان پرداخت با انواع رمز ارزها را می‌دهد. در بیانیه‌ی رسمی این شرکت گفته شده است که کاربران کیف پول بومی و صرافی Rakuten می‌توانند حساب‌های پرداخت الکترونیکی خود را با استفاده از بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش شارژ نمایند. Rakuten مدعی شد که نخستین شرکت ژاپنی پشتیبان از طرح تراکنش‌های «بدون کارمزد» رمز ارز است.

فروشگاه اینترنتی Rakuten از رمز ارزها پشتیبانی می‌کند

وال‌مارت و مک‌دونالد

شرکت Rakuten با عرضه‌ی شبکه‌های Rakuten Cash و Rakuten Pay به کاربران خود امکان خرید با اپلیکیشن تلفن هوشمند از فروشگاه‌های طرف حساب این طرح مانند Lawson، ۷ Eleven و Seiyu را می‌دهد.

بعلاوه کاربران امکان این را دارند تا Rakuten Cash را به Rakuten Points تبدیل نمایند و از آن برای خرید از نمایندگی شعبه‌های مک‌دونالد در ژاپن یا سوپر مارکت‌های FamilyMart استفاده کنند.

پیشنهاد مطالعه: راه اندازی سیستم پرداخت با بیت کوین برای فروشگاه خود

این قابلیت کاربران Rakuten را قادر می‌سازد تا رمز ارزهای خود را برای خرید طیف وسیع محصولات این شرکت خرج کنند. فروشگاه اینترنتی Rakuten کالاهایی از قبیل تلفن همراه، خدمات گردشگری، خدمات استریم و پخش موزیک و پلتفرم عرضه‌ی کتاب‌های الکترونیکی و صوتی Kobo را شامل می‌گردد.

Rakuten تنها کاربران اپلیکیشن بومی رمز ارز خود را مجاز به دسترسی به قابلیت Rakuten Cash خواند و افزود از برنامه‌ی جانبی Wallet Pro پشتیبانی نخواهد کرد.

امکانات الحاقی و جزئیات

شرکت Rakuten در راستای حمایت از قابلیت جدید خود اعلام نمود که تا تاریخ ۲۴ مارس، تمامی کاربرانی که قصد شارژ حساب Rakuten Cash خود را با رمز ارزها دارند اعتبار افزوده دریافت خواهند نمود. برای سهولت بیشتر استفاده از این ویژگی، Rakuten یک تب جدید در اپلیکیشن پرداخت الکترونیکی خود تعبیه نموده است که کاربران را مستقیما به یک درگاه پرداخت رمزنگاری بومی هدایت می‌نماید.

سرویس پرداخت جدید شرکت Rakuten از بهار امسال شروع بکار خواهد کرد و حداقل و حداکثر تراکنش‌های مجاز ماهانه‌ی آن به ترتیب ۹.۵۰ و ۹۵۰ هزار دلار آمریکا خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: معرفی فروشگاه های پرداخت با بیت‌کوین

Source

https://coiniran.com/?p=44198
دکمه بازگشت به بالا