ایستگاه خبر

همکاری کوانتوم با گوگل کلود برای راه اندازی ابزار های توسعه ی بلاک چین

تیم کوانتوم از توافق با گوگل کروم برای ایجاد ابزاری برای توسعه دهندگان و کاربران غیر تکنیکال، به عنوان راهی ساده و مقرون به صرفه برای راه اندازی نود ها و ساختن بلاک چین کوانتوم، خبر داد.

تیم کوانتوم در حساب توییتری خود از توافق با گوگل کروم  برای ایجاد ابزاری برای توسعه دهندگان و کاربران غیر تکنیکال، به عنوان راهی ساده و مقرون به صرفه برای راه اندازی نود ها و ساختن بلاک چین کوانتوم، خبر داد. آنها افزودند: این موتور محاسباتی اجازه می دهد هر کسی یک محیط توسعه ی کامل در کوانتوم را راه اندازی و در عرض چند ثانیه توسعه و فعالیت خود را روی این بلاک چین شروع کند.

بیشتر بخوانید: پرتاب اولین گره بلاک چین کوانتوم (Qtum) به فضا

Miguel Palencia، مدیر ارشد اطلاعات کوانتوم در پست وبلاگی گفت: گوگل یک شریک عالی برای کمک به ما در ساخت اکوسیستم ساده تر و بصری تر بلاک چین می باشد. راه اندازی نود کوانتوم فرایندی پیچیده و فشرده بود. توسعه دهندگان جدید کوانتوم کلیدهای میانبر و ابزارهای مفیدی برای سریع تر و آسان تر کار کردن در اختیار خواهند داشت.

network 3357642 1920 e1556871079753
Qtum partners with Google Cloud to launch blockchain developer tools/ Source

مجموعه ای جدید از ابزار های پیاده سازی و اپلیکیشن های غیر متمرکز

ابزارهای جدید راه اندازی شده روی گوگل کروم از طریق موتور محاسباتی کوانتوم در دسترس است. موتور محاسباتی اجازه می دهد هر کسی یک محیط توسعه دهنده کامل در کوانتوم در اختیار داشته باشد تا بتواند فرایند توسعه و پیاده سازی را ظرف چند ثانیه و بدون هزینه انجام دهد. پیش تر توسعه دهندگان مجبور بودند ابزارهای لازم برای ساختن نود کامل کوانتوم یا اپلیکیشن های غیر متمرکز را خودشان ایجاد کنند.

کاربران فعلی به مجموعه‌ ای از ابزارهای لازم برای ساختن اپلیکیشن های غیر متمرکز، راه‌ اندازی یک نود کامل، ایجاد انشعاب  یا پیاده سازی روی بلاک چین کوانتوم از طریق گوگل کلود دسترسی دارند. زمانی که کد منبع کوانتوم به روز رسانی شود، گوگل کلود به طور اتوماتیک کد ها را در هر جایی به روز رسانی  می کند که باعث صرفه جویی در وقت توسعه‌ دهندگان در حالت دستیابی دستی و دانلود مجدد آخرین نسخه می شود.

بیشتر بخوانید: کسب سود ۳۰ هزار درصدی برای شرکت کنندگان در پروژه کوانتوم (Qtum)!

ابزار های توسعه شامل هسته کوانتوم، یک کامپایلر Solidity، Qmix IDE، Solar (ابزار توسعه ی قراردادهای هوشمند)، کتابخانه ی Qt-dev و تمام دیگر ابزارها و کتابخانه های لازم برای توسعه اپلیکیشن های غیر متمرکز است.

مدیر ارشد اطلاعاتی کوانتوم این‌گونه پایان می دهد که «با داشتن تکنولوژی در دسترس تر، امیدواریم که جامعه کوانتوم را به افرادی با محدوده ی تجربه ی وسیع تر توسعه دهیم».

توجه!
مطالب منتشر شده صرفاً برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.
Source & Image
https://coiniran.com/?p=29179
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x