ایستگاه خبر

افزایش قیمت توکن‌ TRUMPWIN در FTX

علی‌رغم این واقعیت که بایدن در آستانهٔ پیروزی انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ است، مبلغ شرط‌بندی برای دوره دوم ریاست جمهوری ترامپ عملاً افزایش یافته است.

خرید قرارداد آتی توکن‌سازی‌شدهٔ ترامپ‌وین (TRUMPWIN) در FTX اکنون ۰.۵دلار است. این مبلغ از ۰.۰۲دلار در امروز صبح به ۰.۵دلار افزایش یافت.

و اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، ۰.۰۵دلار یک سرقت نسبی است – البته اگر فکر می‌کنید ترامپ هنوز فرصتی برای ریاست جمهوری دارد. بعد از سقوط آزادی که دیشب توکن‌های Augur برای پیشبینی آری به پیروزی ترامپ در انتخابات به ۰.۱۱دلار داشتند، با حجم معاملات کمی به آرامی به ۰.۱۳دلار افزایش یافتند. قیمت شرط‌بندی روی پیروزی ترامپ در Polymarket در حال حاضر ۰.۰۸دلار است.

FTX جالب‌ترین مثال برای این ماجراست – زیرا این مسئله برایش مطرح شده است که ممکن است نتواند برای مدتی قرارداد تسویه کند.

دو قرارداد «ترامپ برنده است» و «ترامپ بازنده است» مربوط به FTX، توکن‌های ERC20 هستند که با پیروزی یا شکست ترامپ در انتخابات، قابل خریداری با قیمت‌های به‌ترتیب ۱ دلار یا ۰ دلار هستند.

البته این قرارداد قرار بود یک بار منقضی شود و به همین خاطر FTX یک قرارداد جدید به نام TRUMPFEB ایجاد کرد. مدیرعامل FTX، سام بانکمن فرید به خبرگزاری Decrypt اعلام کرد که TRUMPFEB یک دلار پرداخت می‌کند اگر در تاریخ اول فوریه، ترامپ رییس‌جمهور باشد و اهمیتی ندارد که مطبوعات چه می‌گویند.

این قراردادها در حال حاضر به قیمت ۰.۱۳ دلار فروخته می‌شوند که نشان‌دهندهٔ درجه‌ای از اعتقاد بین شرط‌بندی‌کنندگان خارجی است (ساکنان ایالات متحده نمی‌توانند با FTX تجارت کنند) که احتمال دارد انتخابات ایالات متحده در این هفته به نتیجه نرسد.

Source

https://coiniran.com/?p=41885
دکمه بازگشت به بالا