ایستگاه خبر

استراتژی‌های سودآور بازار کریپتو

یکی از محبوب ترین کارهایی که باید در فضای کریپتو انجام داد، تجارت است. روش‌های مختلفی برای تجارت سودآور در بازار رمزارز وجود دارد و ما استراتژی‌های معاملاتی‌ای که می‌توانید با استفاده از آنها بیشترین سود را کسب کنید، پیش روی شما می‌گذاریم:

نظریه قیمت‌گذاری آربیتراژ

یک استراتژی ساده برای تجارت سودآور، نظریه قیمت‌گذاری آربیتراژ است. ایده اصلی این استراتژی این است که باید بدانید رمزارزهایی مانند بیت کوین در صرافی‌های مختلف با قیمت‌های مختلف معامله می‌شود. به عنوان مثال، بیت کوین ممکن است در Coinbase با ۱۰،۰۰۰ دلار معامله شود و در Binance، کمی بالاتر، با ۱۰،۱۰۰ دلار معامله شود. با آگاهی از این قضیه، می‌توانید این اختلاف را به سود خود تبدیل کنید.

نوسان معاملات

این استراتژی متمرکز بر بهره‌مندی از بی‌ثباتی بازار رمزارز است. بیت کوین غالباً بیش از ۲۰٪ به نوسانات شدید دارد و معاملات در این شرایط به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا با سرمایه‌گذاری در بازه‌های پرنوسان بازار، سود و بازدهی کسب کنند. تنظیمات خودکار که باعث ورود بهتر می‌شوند و همچنین ربات‌های رمزارز و گروه‌های سیگنال‌دهنده (به عنوان مثال سیگنال‌های Binance) برای اجرای این استراتژی مفید هستند.

تحلیل بنیادی

ایده اصلی این استراتژی تجارت، شناسایی ارزهای کم‌ارزش است که در دراز مدت عملکرد خوبی را نشان می‌دهند. تعیین ارزش واقعی یک رمزارز می‌تواند کار مشکلی باشد، اما باید از معیارهایی همچون کیفیت تیم و گزاره ارزش رمزارز برای شناسایی ارزش آن استفاده کرد. اگر قیمت رمزارزی کمتر از ارزش واقعی‌اش تخمین خورده باشد، انتظار می‌رود در طولانی مدت ارزش آن افزایش یابد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40449
دکمه بازگشت به بالا