ایستگاه خبر

یک قانون‌گذار طرفدار بیت کوین جایگزین جی کلیتون خواهد شد!!

جی کلیتون (Jay Clayton) این هفته آخرین روز خود را در کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به پایان رساند. او از می ماه ۲۰۱۷ تا کنون ریاست این کمسیون را بر عهده داشته است. او از همه افراد زیردست خود برای سرویس‌هایی که در این مدت فراهم کرده‌اند، تشکر کرد و با بیاناتی مثبت به مسئولیت خود خاتمه داد. شکایت این کمسیون از ریپل در آخرین روز ریاست کلیتون نشان می‌دهد که او بسیار متمرکز بر رمز ارز‌ها بوده است. از زمانی که او ریاست این کمسیون را بر عهده گرفت، جنون عرضه اولیه کوین‌ها (ICO) از میان رفت و همچنین این کمسیون ابراز داشت که بیت کوین و اتریوم جزو اوراق بهادار نیستند. آیا اینک احتمال این می‌رود که یک قانون‌گذار طرفدار بیت کوین جای کلیتون را بگیرد؟

کلیتون به عنوان فردی که هرگز ETF (صندوق قابل معامله در بورس) بیت کوین را تصویب نکرد، در خاطره‌ها باقی خواهد ماند. اینک رئیس جدید دارای موقعیتی است که می‌تواند تغییر ایجاد کند. ترامپ دو کاندید برای این پست در اختیار داشت که هر دو کاندید دارای محبوبیت در میان هواداران رمز ارز هستند. هستر پیرس (Hester Pierce) و الاد رویزمن (Elad Roisman) این دو کاندید هستند. پیرس یکی از اولین قانون‌گذارانی است که مخالف رد ETF بیت کوین بود. الاد در سپتامبر ۲۰۱۸ به عنوان عضو هیات به کمسیون بورس ملحق شد.

رویزمن در جولای همان سال موضوعاتی را در مورد تجدید نظر در قوانین، مقررات و رهنمود‌های کمسیون بورس در ارتباط با سرمایه‌گذاری‌ها و فناوری‌های جدیدی مانند عرضه اولیه کوین و بلاک چین مطرح ساخت. صنعت کریپتو اینک که الاد رویزمن جایگزین کلیتون شده است، می‌تواند انتظار شفافیت و همکاری بیشتری را داشته باشد و امیدوار باشد که ETF بیت کوین دوباره مورد بحث قرار گیرد. نظر شما چیست؟ حضور یک قانون‌گذار طرفدار بیت کوین در سمت ریاست بورس و اوراق بهادار چه تاثیری بر جهان کریپتو خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42767
دکمه بازگشت به بالا