ایستگاه خبر

افت ۱۰ درصدی بهای مونرو پس از ثبت اوج تاریخی دیگر برای این کوین حریم خصوصی

مونرو، رمزارز حریم خصوصی پرطرفدار، طی ۲۴ ساعت گذشته با افت ۱۰ درصدی قیمت مواجه شده است.

داده‌های کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد که طی شبانه‌روز گذشته، بهای مونرو (XMR) با افتی ۱۰ درصدی از ۱۰۲ به ۹۲ دلار کاهش یافته است.

این در حالی است که صبح روز گذشته، مونرو شاهد بالاترین بهای خود از ژوییه ۲۰۱۹ به این سو بود. گفتنی است دیروز، قیمت این پرایوسی کوین به ۱۰۵.۵ دلار رسید.

بسیار محتمل است که مونرو بتواند در سیر صعودی تابستانه رمزارزها به اوج‌های قیمتی دیگری دست پیدا کند؛ چراکه حجم معاملات روزانه آن، بسیار فراتر از حد معمول است. در اوایل ماه ژوئن، زمانی که بازار رمزارزها با رکوردی فراگیر دست به گریبان بود و هراس ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا بر جهان سایه افکنده بود، حجم معاملات روزانه مونرو در حدود ۶۰ میلیون دلار بود. گفتنی است در آن هنگام، هر مونرو به قیمت ۶۶ دلار دادوستد می‌شد.

سیر صعودی که از اواخر ماه ژوئن، زنگ آغاز آن به صدا درآمد، تا حدودی برآمده از واکنش بازارها به همه‌گیری ویروس کرونا است. البته نمی‌توان از تأثیر رشد انفجارگونه حوزه دیفای بر شکل‌گیری روند صعودی در بازار رمزارزها نیز غافل شد. ناگفته نماند که مونرو با کوین‌های دیفای متفاوت است. این کوین از سال ۲۰۱۴ پا به عرصه گذاشت و برخلاف پروتکل‌های دیفای، در بستر اتریوم پیاده‌سازی نشده است.

Source

 

https://coiniran.com/?p=40807
دکمه بازگشت به بالا