ایستگاه خبر

همکاری پلیگان با یکی از بنیانگذاران Reddit برای پشتیبانی از بازی‌ها و شبکه‌های اجتماعی در بلاکچین

پلیگان (Polygon)، با الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران شبکه اجتماعی ردیت، برای راه‌اندازی یک صندوق جدید 200 میلیون دلاری با هدف حمایت از پروژه‌هایی در حیطه رسانه‌های اجتماعی و وب 3.0 همکاری می‌کند.

پلیگان یک راه حل مقیاس‌پذیری است که برای پذیرش گسترده برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) در بلاکچین اتریوم طراحی شده است.

طبق اعلامیه‌ای جدید، این پروژه با شرکت سرمایه‌گذاری Ohanian ،Seven Seven Six، همکاری می‌کند تا صندوقی را راه‌اندازی کند که به دنبال توانمندسازی کاربران در زمینه بازی‌ها و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی است.

اوهانیان می‌گوید امیدوار است که این مشارکت به شکل‌گیری «اینترنت نسل جدید» کمک کند.

ما هنوز در روزهای اولیه وب 3 هستیم و بدیهی‌ترین فرصت‌ها در حال حاضر در زمینه بازی و شبکه‌های اجتماعی است. این ابتکار با تمرکز بر ویژگی‌های بازی و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی که بر اساس زیرساخت‌های مقیاس‌پذیر پلیگان ساخته شده‌اند، دقیقاً همین کار را انجام می‌دهد.

یکی از بنیانگذاران پلیگان، Sandeep Naiwal، می‌گوید این صندوق چند میلیون دلاری به ایجاد نسخه‌ای از اینترنت کمک می‌کند که نقش کاربران را از پیش پررنگ‌تر می‌کند.

در چند سال گذشته شاهد این موضوع بودیم که مدل‌های کسب و کار رسانه‌های اجتماعی تأثیر عمیقی بر دنیای ما دارند. با Web3، کاربران ارزش ایجاد می‌کنند، شبکه را کنترل می‌کنند و از مزایای آن بهره می‌برند. این فقط یک روش متفاوت برای اشتراک‌گذاری آنلاین نیست، اگرچه ما آن‌ها را دوست داریم. ما در حال اختراع ابزارهای جدید با وفاداری بالا برای انتقال خود فرهنگ هستیم.

توکن بومی پلیگان، MATIC، برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها در پلتفرم و تسویه هزینه‌های مورد نیاز برای اجرای شبکه استفاده می‌شود.

این دارایی کریپتو در زمان انتشار خبر، بر اساس ارزش بازار، در رتبه چهاردهم قرار دارد و حدود 2.51 دلار معامله می‌شود. این توکن در 24 ساعت گذشته نزدیک به 4.9 درصد کاهش یافته است. با این حال، بیش از 33 درصد نسبت به قیمت یک ماه قبل افزایش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: ضرورت تکنولوژی بلاک چین و رمز ارز ها در دنیای بازی های رایانه ای چیست؟

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا