ایستگاه خبر

پالیگان به دیزنی می‌رود!

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، شرکت والت دیزنی پالیگان را برای برنامه شتاب‌دهنده خود انتخاب کرده است. شرکت بلاکچین پالیگان یکی از شش شرکتی است که امسال در برنامه شتاب‌دهنده دیزنی شرکت خواهد کرد.

این برنامه با ارائه راهنمایی‌های دیزنی از تیم رهبری خود و یک مربی اختصاصی همراه است. هر شرکت‌کننده همچنین در نمایشی در استودیوی والت دیزنی در بربنک، کالیفرنیا شرکت خواهد کرد.

رایان وات، مدیر عامل استودیو پالیگان، خاطرنشان کرد که این شبکه «تنها بلاکچین انتخاب‌شده» برای شرکت در برنامه بود. پالیگان علاوه بر اینکه تنها بلاکچین انتخاب‌شده است،  یک پروژه بلاکچین پیشرو نیز هست. توکن MATIC این شرکت در حال حاضر هجدهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است و ارزش بازار آن ۴.۶۱ میلیارد دلار است.

دیزنی اعلام نکرد چرا به پالیگان علاقه‌مند است، اما ویژگی‌های مرتبط با Web3 آن توجه‌اش را جلب کرده است. آن‌ها همچنین به‌طور ضمنی، به توانایی پالیگان در یکپارچه‌سازی تراکنش‌های ارزهای دیجیتال با برنامه‌های کاربردی وب ۳ اشاره کردند.

دو شرکت‌کننده دیگر روی NFT تمرکز می‌کنند

دو شرکت دیگر مرتبط با بلاکچین انتخاب شدند. Flickplay، یک پلتفرم رسانه اجتماعی برای NFT های ویدئویی، و Lockerverse، یک پلتفرم تجارت الکترونیک آنلاین که علائم تجاری مرتبط با NFT را ثبت کرده است، نیز در شتاب‌دهنده شرکت خواهند کرد.

اگرچه هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که این تلاش‌ها به یک رابطه پایدار تبدیل شوند، دیزنی به وضوح به NFT ها علاقه‌مند است. این شرکت از سال ۲۰۲۱ چندین خط NFT را با مشارکت بازار کلکسیونی دیجیتال Veve منتشر کرده است.

بعلاوه، باب ایگر، مدیر عامل سابق دیزنی، پیشنهاد کرده است که NFT ها به دلیل تعداد زیادی از ویژگی‌های فکری، پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای دیزنی دارند.

در حالی که شرکت‌کنندگان شتاب‌دهنده فوق با بلاکچین و NFT درگیر هستند، سه شرکت باقی‌مانده در فناوری‌های «متاورس» مرتبطند.

این سه شرکت Red 6، Obsess و Inworld بر روی واقعیت مجازی و هوش مصنوعی متمرکزند.

 

پیشنهاد مطالعه: پالیگان (Polygon) چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=57478
دکمه بازگشت به بالا