ایستگاه خبر

صرافی پولونیکس در پی یک دعوای توئیتری کوین DigiByte را حذف کرد!

Jared Tate، بنیانگذار شبکه بلاک چینی DigiByte طی توئیت‌هایی شبکه ترون (Tron) را کاملا متمرکز خواند و گفت هنگام نوشتن کتاب خود با نام «Blockchain 2035» پی برده که فناوری بلاک چین چگونه توسط سیستم عامل‌هایی مانند ترون منحرف شده‌ است. وی همچنین گفت جاستین سان و بنیاد ترون ۱۰۰ میلیارد TRX را به مردم واگذار کردند درحالیکه تنها ۶۶ میلیارد TRX در گردش است و سان پس از بالا کشیدن سرمایه مردم هنوز ۳۴ میلیارد TRX را خود مدیریت می‌کند.

Tate همچنین به گفته‌های Lucien Chen مدیر فنی سابق ترون اشاره کرد که با اعلام تمرکز بالای ترون این پروژه را ترک کرده بود. طبق گفته‌های Chen، ترون تنها ۲۷ نود اصلی دارد که توسط جاستین سان و بنیاد ترون با DPoS کنترل می‌شوند. او همچنین گفته بود که همه چیز از جمله توزیع توکن‌ها، نودهای اصلی، جامعه ترون و حتی توسعه کد در شبکه ترون بصورت متمرکز انجام می‌شود.

در حالی که سات معتقد است ترون محبوب‌ترین پلتفرم توسعه اپلیکیشن غیرمتمرکز (DApp) است، Tate ادعا کرد که ترون هیچ چیز منحصر به فردی ندارد. پیشتر نیز چارلی لی، بنیانگذار لایت کوین ترون را به کپی وایت پیپر پروژه‌هایش متهم کرده بود.

Tate همچنین به صرافی پولونیکس (Poloniex)، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های رمز ارز جهان که اخیرا TRXMarket صرافی غیرمتمرکز ترون را خریداری کرده و معاملات شهروندان ایالات متحده را نیز متوقف کرده، حمله کرد. وی از چگونگی تبادل داده‌های شهروندان ایالات متحده در پولونیکس ابراز نگرانی کرد. پولونیکس در پاسخ گفت که داده‌های شهروندان آمریکایی را در اختیار ندارد و این داده‌ها در اختیار Circle هستند. پولونیکس همچنین اعلام کرد که پس از بررسی دقیق متوجه شده DigiByte استانداردهای لازم از نظر این صرافی را ندارد و DGB را از لیست صرافی حذف کرد. حجم DGB/USDT در پولونیکس در زمان نگارش این خبر ۱.۱۶ هزار دلار ثبت شده است.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=35225
دکمه بازگشت به بالا