ایستگاه خبر

همکاری Polkamarkets با Polygon برای کاهش هزینه‌های گس

Polkamarkets پلتفرمی که قصد دارد بازار پیش‌بینی‌های بازی‌نمایی‌شده را در پولکادات (Polkadot)  عرضه کند، در اطلاعیه‌ای مطبوعاتی به شروع همکاری خود با Polygon اشاره کرده است.

همکاری Polkamarkets با Polygon برای سازگاری بیشتر با اتریوم

Polygon، یا همان Matic سابق، با شبکه‌ی اتریوم سازگار است و مقیاس‌پذیری آن برای پروتکل‌هایی که می‌خواهند ضمن کار در یک محیط کم‌هزینه، تراکنش‌های بیشتری را نسبت به لایه پایه اتریوم پردازش کنند، مناسب است.

این مشارکت یک همکاری استراتژیک است. Polkamarkets قبل از راه‌اندازی در پولکادات، و انتقال به شبکه‌ی جدید، ابتدا در شبکه‌ی اصلی اتریوم فعال می‌شود.

در نتیجه‌ی این همکاری، Polygon به Polkamarkets کمک می‌کند تا چشم‌انداز خود را به‌عنوان یک پلتفرم تعامل‌پذیر در بلاکچین به واقعیت تبدیل کند. علاوه بر این، پلتفرم Polkamarkets مایل است تعاملش را با سایر بلاکچین‌ها نیز افزایش دهند.

مسئله‌ی اصلی برای دستیابی به این هدف، راه‌اندازی یک پلتفرم کاملاً در دسترس و سازگار با بلاکچین است که می‌تواند از ازدحام فعالیت در هر شبکه دیگری تغذیه کند.

Polygon راه خروجی برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) ارائه می‌دهد که در اتریوم راه‌اندازی می‌شوند. نگرانی فعلی برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم مشکل هزینه است. این مسئله به دلیل پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند و معماری آن به‌عنوان یک شبکه عمومی به وجود آمده است.

ترکیبی از اعتماد پایین و قدرت پردازش کمِ معاملات باعث می‌شود کاربران شبکه اتریوم مجبور به پرداخت هزینه‌‌های بیشتری باشند و برای تأیید تراکنش‌هایشان بیشتر منتظر بمانند.

حل مسئله‌ی گس و مقیاس‌پذیری با استفاده از Polygon

جهش در هزینه‌های گس در چند ماه گذشته به دلیل رشد شدید DeFi به این معنی است که علیرغم زیرساخت‌های توسعه‌یافته و سطح پذیرش نسبتاً بالا، رشد برخی از زیرمجموعه‌های DeFi ناکارآمد بوده است.

پیشنهاد مطالعه: هزینه گس اتریوم: یک توضیح ساده

ریکاردو مارکز، بنیانگذار Polkamarkets، مقیاس‌پذیری و هزینه‌های پایین را مهم دانسته و پیش‌بینی کرده است که پلتفرم آنها در این زمینه پیشرو باشد:

«یکی از موضوعات اصلی برای بازارهای پیش‌بینی، مقیاس‌پذیری و هزینه‌هاست. این مشارکت به ما گزینه‌هایی برای بهبود این دو موضوع می‌دهد. هدف ما داشتن یک پلتفرم پیش‌بینی با حجم بالا، و کارمزد و تأخیر کم است. همکاری با Polygon ابزارهای بیشتری را در اختیار ما قرار می‌دهد تا چشم‌انداز خود را به واقعیت بدل کنیم.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=44472
دکمه بازگشت به بالا