ایستگاه خبر

جمع‌آوری ۷M$ توسط پروژه Acala، صرافی غیرمتمرکز بر بستر بلاکچین پولکادوت

بنا بر گزارش خبرگزاری Theblockcrypto، صرافی غیرمتمرکز Acala که بر بستر شبکه بلاکچین پولکادوت ساخته شده است، ۷ میلیون دلار سرمایه را از طریق یک فروش «قرارداد ساده برای توکن‌های آتی» یا SAFT تأمین کرد.

در عرضه‌های قرارداد ساده برای توکن‌‌های آتی، استارت‌آپ‌هایی که وجوه را جمع‌آوری می‌کنند، زمانی که پروژه عملیاتی شود، توکن‌هایی را برای سرمایه‌گذاران صادر می‌کنند. این فروش SAFT توسط شرکت Pantera Capital و با هم‌کاری سرمایه‌گذارانی نظیر Digital Currency Group، ۱Confirmation، Polychain Capital، Arrington XRP و Altonomy انجام شد.

صرافی Acala محصولات متنوعی در زمینه مالی غیرمتمرکز می سازد که به عنوان مهم‌ترین آن‌ها می‌توان از یک کوین پایدار غیرمتمرکز به نام aUSD، یک صرافی غیرمتمرکز برای معاملات و یک مشتقه مالی برای استیک کردن نام برد. این استارت‌آپ، همچنین یک توکن حاکمیتی به نام ACA دارد. مدل کسب و کار این پروتوکل مشابه با MakerDAO است. این استارت‌آپ مالی غیرمتمرکز در طول مدت سه هفته از راه‌اندازی شبکه آزمایشی، به رقم ۵۲ میلیون دلار دارایی قفل شده رسیده است. شبکه اصلی این صرافی بر بستر دو بلاکچین Polkadot و Kusama پیاده‌سازی و راه‌اندازی می‌شود.

پول ورادیتاکیت، یک عضو از شرکت Pantera Capital گفت:

“ما از اولین و بزرگترین سرمایه‌گذاران در بلاکچین پولکادوت بوده‌ایم و مطمئن هستیم که برای کل اکوسیستم یک قطب مالی غیرمتمرکز خواهیم شد. این شرکت ثبات مالی، نقدینگی و در دسترس‌پذیری را به ارمغان می‌آورد و مخاطبان اصلی آزادی مالی را توانمند می‌سازد.”

بیشتر بخوانیم: وان-اینچ اکسچنج (۱inch.exchange) ابزاری برای رشد صنعت دیفای

 

https://coiniran.com/?p=40951
دکمه بازگشت به بالا