ایستگاه خبر

وی‌چین در حال راه‌اندازی الگوریتم اجماع PoA2.0 به منظور تایید سریع‌تر تراکنش‌ها!!

وی‌چین (VET) اعلام کرده که پیشرفت برجسته‌ای در کار آنها برای پیاده‌سازی الگوریتم اجماع PoA2.0 ایجاد شده است. گفته می‌شود که این الگوریتم مقیاس‌پذیری بلاک چین این رمز ارز را تقویت خواهد کرد و همچنین عملکرد آن را بهبود خواهد بخشید. هر روز سازمان‌های بیشتر و بیشتری در حال پذیرش وی‌چین هستند و به همین دلیل، تیم این پروژه مرتب در تلاش است که پروژه خود را قوی‌تر، ایمن‌تر و انعطاف‌پذیر‌تر کند.

اخیرا پیتر ژو (Peter Zhou) دانشمند ارشد بنیاد وی‌چین در تویتر ابراز داشته که او و تیم توسعه وی‌چین به پیشرفت‌های برجسته‌ای در زمینه اعمال الگوریتم اجماع PoA2.0 دست یافته‌اند. او همچنین اشاره کرده که تیم قصد بیرون دادن یک شبکه آزمایشی برای اعمال VIP-193 را دارد که هدف از این طراحی، بهبود مقیاس‌پذیری این پلتفرم و تایید سریع‌تر تراکنش‌هاست.

تیم توسعه‌دهنده وی‌چین ادعا می‌کند که الگوریتم اجماع PoA2.0 دارای همه مزایای بلاک چین‌های گواه اثبات کار مانند بیت کوین است و این الگوریتم به دلیل مکانیسم BFT از این بلاک چین‌های مورد بحث بهتر کار می‌کند. ژو ابراز داشته که نمونه اولیه VIP-200 اینک کامل است که این طراحی به بلاک چین وی‌چین اجازه می‌دهد که حامل پیام‌هایی باشد که به مکانیسم BFT ختم شوند.

مکانیسم BFT با چهار پیام نهایی می‌آید که همه این پیام‌ها به عنوان یک بلاک آی‌دی ایجاد می‌شوند و بخشی از بلاک هدر هستند. نود‌ها (node) در هر دوره اقدام به انتخاب یک رهبر می‌کنند و بنابراین می‌توان این فرآیند را فوری تلقی کرد. این اجازه زمان بیشتر برای انتقال داده‌های تراکنش در هر دوره اجماع را می‌دهد.

قیمت وی‌چین در لحظه این نوشتار و بنا به گزارش CoinMarketCap در حدود ۰.۰۱۶ دلار آمریکاست. حجم معاملات این رمز ارز در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴۴ میلیون دلار بوده است و حجم کل بازار آن نیز در حدود یک میلیارد دلار است.

source

https://coiniran.com/?p=42532
دکمه بازگشت به بالا