ایستگاه خبر

دستگیری ۲۷۷ کلاهبردار حوزه رمز ارزها توسط پلیس فیلیپین

پلیس فیلیپین، مأمورین دفتر مهاجرت، کمیسیون مبارزه با فساد ریاست جمهوری و گروه اجرا و نظارت بر هماهنگی پلیس ملی به دفاتر Grapefruit Services Inc در شهر Pasig یورش بردند. طبق استعلام به عمل آمده از سفارت چین این پروژه پیشتر از هزاران شهروند چینی کلاهبرداری کرده است.

مامور مهاجرت، Jaime Morente، گفت: دولت چین گذرنامه همه کارمندان شرکت را با عنوان کارگر غیرقانونی لغو کرده که موجب غیرقانونی بودن کار آنها در فیلیپین نیز شده است. مقامات رسمی ۲۷۷ کارمند این شرکت را که همه آنها تبعه چینی هستند، دستگیر کردند.

به گفته یک منبع ناشناس Grapefruit ارائه دهنده خدمات مجاز Golden Millennial Quickpay Inc است که در منطقه ویژه اقتصادی Cagayan (CEZA) مجوز فعالیت دارد اما فعالیت آنها خارج از منطقه تعیین شده خلاف مقررات مالی فیلیپین است.

شرکت دولتی CEZA که بر منطقه ویژه اقتصادی Cagayan Freeport نظارت می کند و قصد دارد سرمایه گذاران خارجی و محلی را جذب کند، در فوریه ۲۰۱۹ مجموعه‌ای از قوانین برای عرضه اولیه توکن دیجیتال ارائه کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین (PSEC) نیز پس از صدور پیش نویسی ارائه آیین نامه نهایی در مورد عرضه اولیه رمز ارزها (ICO) را به تعویق انداخت. در این پیشنویس آمده است که توکن های فروخته شده در طول ICO باید به عنوان اوراق بهادار شناخته شوند و در این کمیسیون ثبت گردند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=32254
دکمه بازگشت به بالا