ایستگاه خبر

Step Finance استیکینگ بدون مجوز را برای سولانا ممکن می‌سازد

Step Finance که برخی آن را رابط‌ کاربری سولانا می‌دانند، نخستین مزرعه‌ی بازدهی را در حوزه‌ی امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) تاسیس کرده است که به کابران امکان ایجاد استخرهای یکپارچه‌‌ای را مستقیما از سایت خود می‌دهد. این ویژگی مهم به پرو‌ژه‌های بزرگ و کوچک امکان بهرمندی از سود بالا را داده و به توسعه‌ی بیشتر سولانا خواهد انجامید.

تسهیل استفاده از دیفای در سولانا

با‌وجود آنکه دیفای موفق به حذف دلا‌ل‌ها و افراد واسطه از تراکنش‌های مالی شده است، اما شمار کثیری از پروژه‌های کریپتو مملو از موانعی همچون فرآیند بررسی اولیه و کارمزدهای بالا هستند که از ایجاد استخرهای بازدهی بومی جلوگیری می‌کنند.

Step Finance با ابزار ایجاد مزارع خود، به پروژه‌ها توانایی ساختن استخرهای بازدهی و یک جریان درآمد تازه‌ را برای دارندگان خود خواهد داد. در سیستم بانکی سنتی هرگز امکان سپرده‌گذاری، برداشت سود بالا و پیشبرد استراتژی‌ برای سرمایه‌‌ی شخصی تا این اندازه آسان نبوده است.

George Harrap، هم‌بنیان‌گذار Step Finance، در بیانیه‌ای اظهار داشت:

«هدف ما طراحی ابزارهایی است که برای همگان قابل استفاده و دردسترس باشد. پروژه‌ها برای داشتن استخرهای استیکینگ و بازده نباید از موانع طاقت‌فرسا عبور کنند، بنابراین امکان درخواست ثبت پروژه و توسعه‌ی آن برای تمام افراد در سایت ما مهیا گشته است.»

نوآوری‌های سولانا

Step Finance مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را برای سولانا به‌ارمغان می‌آورد، در این میان می‌توان به قابلیت توزیع یا ایردرآپ توکن‌ها برای کاربران جدید از طریق مزارع و توسعه‌ی روزافزون شبکه‌ی سولانا اشاره نمود.

xStep نوعی توکن‌ بومی سولانا است که پروژه‌ها می‌توانند از آن برای وثیقه‌ی لازم جهت ایجاد مزارع و استخر استیکینگ استفاده کنند. سولانا با این ویژگی نخستین پروژه‌ی دیفای خواهد شد که به کاربران خود امکان ایجاد استخراج بدون مجوز را خواهد داد.

پیشنهاد مطالعه: استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!

Source

https://coiniran.com/?p=48102
دکمه بازگشت به بالا