آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

میم‌کوین په‌په از شیبا اینو و دوج‌کوین در حجم معاملات پیشی گرفت

میم‌کوین په‌په (PEPE)، ارز دیجیتال نسبتاً ناشناخته در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش چشمگیری در حجم معاملات بوده و عملکرد بهتری از شیبا اینو (SHIB) و دوج‌کوین (DOGE) داشته است.

با وجود کاهش 5.8 درصدی قیمت، حجم معاملات 24 ساعته په‌په به رقم خیره‌کننده 281.3 میلیون دلار رسید. ارزش بازار این دارایی دیجیتال الهام گرفته از میم به 631 میلیون دلار رسید و رشد قابل توجهی را در هفته گذشته نشان داد. در مقایسه با ارزهای رمزنگاری شده محبوب‌تر، دوج کوین و شیبا اینو، حجم معاملات په‌په به طور قابل توجهی فراتر از انتظارات بوده است.

دوج‌کوین، با حجم معاملات 24 ساعته 189.2 دلار و ارزش بازار 9.3 میلیارد دلار، علیرغم تعداد کاربران بیشتر و محبوبیت خود، از میم‌کوین په‌په عقب ماند. شیبا اینو، یکی دیگر از رمز ارزهای میم محبوب، نیز پس از میم‌کوین په‌په قرار گرفت و حجم معاملات 24 ساعته 100 میلیون دلاری و ارزش بازار 4.6 میلیارد دلاری را به ثبت رساند.

Pepe
تصویر از twitter.com

رشد میم‌کوین په‌په در بحبوحه یک هفته سودآوری برای کل بازار ارزهای دیجیتال رخ داد. قیمت‌ بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، دو ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در هفته گذشته به ترتیب 14.2 و 8.8 درصد افزایش یافت. حجم معاملات 24 ساعته بیت کوین 10.6 میلیارد دلار و اتریوم 7.2 میلیارد دلار است. ظهور په‌په، روند محبوبیت و ماهیت غیرقابل پیش‌بینی ارزهای دیجیتال میم را نشان می‌دهد که اغلب تغییرات قیمتی سریع و چشمگیری را تجربه می‌کنند. میم‌کوین په‌په تنها در هفته گذشته 64 درصد افزایش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال چیست به زبان ساده

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا