ایستگاه خبر

بازار همتابه‌همتای بیت کوین با بزرگترین صرافی OKEx ادغام می‌شود

صرافی بزرگ OKEx در حال ادغام کیوسک و خدمات بازرگانی Paxful در پلتفرم خود است. بازار همتابه‌همتای بیت کوین (PTC) Paxful در حال ادغام پلتفرم خود با صرافی کریپتوی OKEx  است.

طبق اطلاعیه در تاریخ ۱۵ ژوئن، این همکاری چندین روش پرداخت را به کاربران OKEx از طریق کیوسک Paxful برای خرید بیت کوین با بیش از ۱۶۰ ارز فیات، همراه با نقل و انتقالات بانکی، کارتهای هدیه و کیف پول آنلاین و… ارائه می‌دهد.

مشتریان Paxful قادر خواهند بود از طریق پلتفرم غیرمتمرکز OKEx ،DEX به گزینه‌های تجاری مختلف از جمله اسپات، حاشیه‌ معاملات، معاملات آتی و همچنین بازارهای دیگر دسترسی پیدا کنند. در گفتگو با Cointelegraph، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت Paxful Ray Youseff گفت:

«مشارکت بین OKex و Paxful فرصت‌های جدیدی را برای کاربران در هر دو طرف ایجاد می‌کند و نشان می‌دهد که صنعت کریپتو در صورت امکان بیشتر و بیشتر در حال اتحاد است تا همه از نقاط قوت یکدیگر استفاده کنند و گزینه‌های بیشتری را برای کاربران خود فراهم آورند.»

شرکت‌ها مشتاقانه منتظر گسترش پایگاه جهانی مشتریان خود هستند

در نتیجه این ادغام جدید، این شرکت‌ها امیدوارند مناطقی از جمله ویتنام، آفریقای جنوبی، آرژانتین، کانادا، شیلی، ونزوئلا، ژاپن، آلمان و فرانسه را تحت پوشش خود قرار دهند.

مدیر عامل OKEx، جی هائو گفت: «از طریق این مشارکت، ما می‌توانیم با استفاده از گزینه‌های زیرساختی و پرداختی موجود Paxful، در مناطق در حال توسعه به کاربران بیشتری دسترسی پیدا کنیم و از مزایای فناوری پیشرفته OKEx و مجموعه محصولات متنوع استفاده کنیم.»

Paxful در ماه‌های اخیر شاهد تحولات بسیاری بوده است. در ماه آوریل، بازار همتابه‌همتای بیت کوین و طلا را آغاز کرد، در ماه مه با کیف پول اینفینیتو ادغام شد و به کاربران این کیف پول این امکان را داد تا بیت کوین را به‌طور مستقیم از سایر کاربران کریپتو خریداری کنند.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=39470
دکمه بازگشت به بالا