ایستگاه خبر

پی پال با افزایش پنج برابری سقف خرید با رمز ارزها از رقبایش جلوتر ایستاد

پی پال (PayPal) سقف خرید خود را افزایش داده است و به کاربران اجازه می‌دهد رمز ارزهای بیشتری را نسبت به گذشته خرج کنند.

در تاریخ ۱۵ ژوئیه، پی پال اعلام کرد که سقف خرید مشتریان رمز ارز را برای کاربران ایالات متحده، بدون در نظر گرفتن هیچ محدودیت سالانه‌ای به ۱۰۰۰۰۰ دلار در هفته افزایش می‌دهد.

خوزه فرناندز دا پونته (Jose Fernandez da Ponte)، یکی از مدیران بخش رمز ارز این شرکت، در اطلاعیه‌ای که تحت عنوان «نیازهای همیشه در حال تغییر مشتریان» منتشر شده، خبر فوق را اعلام کرد. در کنار افزایش مبلغ سقف خرید، دا پونته همچنین به تلاش‌های پی پال برای گسترش خدمات آموزشی حوزه کریپتوی این شرکت اشاره کرد.

این شرکت پرداخت آنلاین خدمات رمز ارزی خود را در ماه نوامبر با محدودیت هفتگی ۲۰۰۰۰ دلار در دسترس عموم مردم قرار داد. و سقف خرید جدید حدود پنج برابر بیشتر از حد قبلی پی پال است. این بروزرسانی پی پال را بالاتر از نزدیک‌ترین رقبای خود قرار داده است. برای مقایسه، کارت پرداخت کوین بیس (Coinbase) محدودیت ۲۵۰۰ دلار در روز  و کارت BitPay محدودیت روزانه ۱۰،۰۰۰ دلار دارد.

البته طرح‌ها و خدمات رمز ارزی پی پال کاملاً حضانتی‌اند و کاربران توانایی برداشت دارایی‌های دیجیتالی خود و انتقال آن‌ها به کیف پول‌های خارجی را ندارند.

از زمان راه‌اندازی این خدمات، گمانه‌زنی‌ها درمورد اینکه چه زمانی شرکت می‌تواند برداشت‌ها را خارج از پلتفرم خود انجام دهد، وجود دارد. مدیران این شرکت بارها تأیید کرده‌اند ارائه خدمات برداشت خارج پلتفرم پی پال در صدر اولویت‌های آن‌‌ها قرار دارد.

 

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال چیست به زبان ساده

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=46551
دکمه بازگشت به بالا