ایستگاه خبر

پی‌پال نقل و انتقالات رمزارزی را برای مشتریان ونمو ارائه می‌کند

پی‌پال قصد دارد قابلیتی را ارائه کند که به بیش از 70 میلیون کاربر ونمو (Venmo) اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را به صورت بومی در برنامه Venmo برای یکدیگر منتقل کنند.

کاربران همچنین می‌توانند دارایی‌های خود را به کیف پول‌های خارجی و صرافی‌های رمزارزی منتقل کنند. در بیانیه مطبوعاتی 28 آوریل (8 اردیبهشت)، پی‌پال اعلام کرد این ویژگی در هفته‌های آینده از ماه می 2023 برای مشتریان ونمو در دسترس خواهد بود. ارزهای دیجیتالی که در حال حاضر در ونمو پذیرفته می‌شوند عبارتند از، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش.

از مشتریان خواسته شد تا در مورد این ویژگی محتاطانه عمل کنند زیرا نقل و انتقالات رمزارزی غیرقابل برگشت است و نمی‌توان آن‌ها را لغو کرد.

حمایت پی پال از رمزارزها با ارائه ویژگی‌های جدید

ارائه خدمات نقل و انتقالات رمزارزی به Venmo تقریباً یک سال پس از آن صورت می‌گیرد که پی‌پال در ژوئن 2022، انتقال رمزارزی به کیف پول‌های خارجی و صرافی‌ها را در پلتفرم خود فعال کرد.

ونمو حدود دو سال پیش، در آوریل 2021، خدمات رمزارزی را بر روی پلتفرم خود ارائه کرد. این امر به مشتریان اجازه می‌داد ارزهای دیجیتال را مستقیماً در برنامه ونمو خریداری کنند، نگه دارند و بفروشند. با این خدمات مشتریان ونمو می‌توانند از پول نقدی که در خریدهای کارتی خود به دست آورده‌اند برای خرید خودکار رمزارز در حساب‌های خود استفاده کنند.

پی‌پال، که Venmo را در سال 2013 خریداری کرد، حدود شش ماه قبل از اکتبر 2020، خدمات رمزارزی را در پلتفرم خود گنجانده بود.

آینده کریپتو در پی‌پال

دن شولمن، مدیر عامل پی‌پال، در سال 2022 اظهار داشت مردم طی پنج سال آینده تغییرات قابل توجهی را در جامعه کریپتو مشاهده خواهند کرد و اشاره کرد این شرکت در حال انجام یک تعامل طولانی در رابطه با ارزهای دیجیتال است.

برخی از این تغییرات قابل مشاهده است و این شرکت از تلاش خود را برای عرضه خدمات و محصولات رمزارزی بیشتر در سال آینده خبر داده است.

 

پیشنهاد مطالعه: کاربردهای بلاک‌چین در حوزه خدمات مالی

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا