ایستگاه خبر

پی پال برای ارائه خدمات جدید رمزارزی Paxos را انتخاب کرده است

پاکسوس هفته گذشته کارگزاری Paxos Crypto را راه‌اندازی کرد و از اولین مشتری خود در Revolut US، بخش آمریکایی شرکت fintech مستقر در ایالات متحده، خبر داد. یک منبع آگاه گفت: روابط این شرکت با PayPal به‌طور رسمی و در همین هفته اعلام می‌شود.

این پیشنهاد باعث می‌شود پی پال به یکی از برجسته‌ترین شرکت‌های جریان اصلی تبدیل شود که خرید کریپتو و پرداخت معاملات با استفاده از Square و Unicorn Robinhood را ارائه می‌دهد.

دقیقاً مشخص نیست که PayPal قصد دارد چه رمزارزهایی ارائه دهد. Paxos از اظهار نظر در مورد این داستان اجتناب کرده است. پی پال هم درخواست زمان اظهارنظر را تا زمان انتشار این خبر رد کرده است.

کارگزاری جدید Paxos، یک راه حل مبتنی بر API برای آسان‌تر کردن خدمات رمزارز در مشاغل مختلف، امکان خرید، فروش، نگهداری و ارسال قابلیت‌های رمزارز را فراهم می‌آورد. ضمن اینکه تمام جنبه‌های انطباق نظارتی را بر عهده دارد. Paxos، که دارای منشور اعتماد ایالتی نیویورک است، یک متولی واجد شرایط و قانونی است که سرمایه‌گذاری دارایی‌های مانند طلا و دارایی‌های دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را به عهده دارد.

گفته می شود Coinbase نیز رابطه‌ای طولانی با پی پال دارد. صرافی اروپایی Bitstamp (که نقدینگی رمزارز را برای Revolut در ایالات متحده آمریکا فراهم می‌کند) نیز در آن زمان مدعی رابطه با پی‌پال قلمداد می‌شد، گرچه هر دو شرکت از اظهار نظر در مورد این داستان خودداری کرده‌اند.

Source

https://coiniran.com/?p=40179
دکمه بازگشت به بالا