ایستگاه خبر

گسترش خدمات رمزارزی پی پال (PayPal) به مشتریان آمریکایی‌

پی پال (PayPal)، یکی از شرکت‌های غول حوزهٔ پرداخت، هم‌اکنون به تمام کاربران آمریکایی امکان دسترسی به خدمات جدید کریپتوکارنسی را داده است.

پی پال وعده‌ای که در اواخر ماه اکتبر داده بود را به‌روزرسانی کرد و اعلام کرد به تمام کاربرانش از ایالت متحده آمریکا خدمات رمزارز ارائه می‌دهد. بدین ترتیب تمام کاربران پی پال که در ایالات متحده مستقر باشند می‌توانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) را خرید، فروش و نگهداری کنند. نگهداری و ذخیرهٔ رمزارز در حساب کاربری هیچ هزینه‌ای در بر نخواهد داشت. تا به امروز این سرویس فقط برای ۱۰درصد از مشتریان پی پال قابل دسترسی بود.

این پلت‌فرم تقاضای دسترسی دو یا سه برابر بیشتر از حد انتظارش را برای خدمات رمزارزی پی پال دریافت کرده است. از زمان اعلام اولیه تا الان، سقف خرید روزانهٔ رمزارز به ۱۵هزار دلار و سقف خرید هفتگی رمزارز را به ۲۰هزار دلار افزایش داده است.

این شرکت قصد دارد خدمات رمزارز خود را در اوایل سال ۲۰۲۱ گسترده‌تر هم کند. طبق بیانیهٔ مطبوعاتی پی پال، این پلت‌فرم پرداخت آنلاین به کاربران خود اجازه می‌دهد تا از سال ۲۰۲۱ با اندوختهٔ رمزارزی خود امکان پرداخت در ۲۶میلیون فروشگاه در سراسر جهان را داشته باشند.

در نیمهٔ اول سال ۲۰۲۱، پی پال خدمات رمزارزی خود را به Venmo و برخی کاربران بین‌المللی گسترش می‌دهد. این امکان از طریق همکاری پی پال با شرکت فین‌تک Paxos Trust امکان‌پذیر خواهد بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42013
دکمه بازگشت به بالا