ایستگاه خبر

پی‌پال به شبکه تراست کوین‌بیس می‌پیوندد

پی‌پال به منظور پیروی از قوانین صنعت مالی کریپتو به شبکه تراست کوین‌بیس پیوسته است.

همکاری پی‌پال با شبکه TRUST کوین‌بیس

پی‌پال در زمینه رعایت مقررات با کوین‌بیس همکاری می‌کند.

بر اساس بیانیه‌ای از کوین بیس در 22 آگوست (31 مرداد)، این غول پرداخت به شبکه فناوری راه‌حل جهانی قانون تراول کوین‌بیس (TRUST) پیوسته است.

با شبکه TRUST، پی‌پال روی افزایش انطباق با به اصطلاح قانون تراول مؤسسات مالی ایالات متحده کار خواهد کرد. این قانون مؤسسات مالی را ملزم می‌کند اطلاعات مشتریانی که بیش از مقدار معینی معاملات انجام می‌دهند، به اشتراک بگذارند.

هدف شبکه TRUST Coinbase افشای داده‌های لازم و در عین حال محافظت از حریم خصوصی کاربر است. این شبکه از فروش داده‌های کاربران اجتناب می‌کند و از طریق راه‌حل مدیریت ریسک و انطباق اطمینان می‌دهد که اعضایش قابل اعتمادند.

اگرچه شبکه TRUST در ماه فوریه فقط 18 عضو داشت، در ماه‌های اخیر به سرعت رشد کرده است. تصمیم پی‌پال برای پیوستن به TRUST تعداد اعضای گروه را به 38 نفر رساند.

چندین صرافی برتر ارزهای دیجیتال، مانند Binance.US، Crypto.com، جمینی و کراکن، در کنار کوین‌بیس در TRUST مشارکت دارند. سایر شرکت‌های مرتبط با این شبکه عبارتند از: سیرکل صادرکننده USDC، مدیر سرمایه‌گذاری Fidelity Digital، اپلیکیشن معاملاتی سهام و ارز دیجیتال Robinhood، و وام‌دهنده ارزهای دیجیتال Nexos.

پی‌پال معاملات ارزهای دیجیتال را در اکتبر 2020 (مهر ۱۴۰۰) معرفی کرد. تابستان امسال، این ویژگی‌ها را بیشتر توسعه داد و به مشتریان امکان داد برای اولین بار در ژوئن رمز ارز را برداشت و سپرده‌گذاری کنند.

احتمالاً، دامنه رو به رشد ویژگی‌های رمز ارزی پی‌پال به این معنی است که باید به طور گسترده‌تری با مقررات مطابقت داشته باشد، و تصمیم آن برای پیوستن به شبکه کوین‌بیس احتمالاً در این زمینه به آن کمک خواهد کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: برترین ترندهای بلاکچین در سال ۲۰۲۲

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا