ایستگاه خبر

پی‌پال متخصصین حوزه بلاکچین را استخدام می‌کند

در میان شایعات مبنی بر اینکه این پلتفرم پرداخت جهانی امکان خرید مستقیم کریپتو را برای ۳۰۵ میلیون کاربر خود فراهم می‌کند، پی‌پال در حال استخدام کارشناسان رمزارز و بلاکچین است. توضیحات این موقعیت‌های شغلی در صفحه کار خود این شرکت در دسترس عموم است.

اولین آنها شغلی با عنوان «سرپرست فنی – مهندس رمزارز» است. در این لیست توضیح داده شده است که این شخص مسئول ابتکارات جدید برای پی‌پال جهانی با تمرکز بر چابکی، بازار و نوآوری خواهد بود. این نقش شامل طراحی، توسعه و نگهداری از محصولات / ویژگی‌های کلیدی رمزگذاری شده برای دسترسی، کارایی و مقیاس پذیری خدمات PayPal است.

دومین شغل این فهرست  یک متخصص در حوزه بلاکچین است که بتواند در گروه تحقیقاتی شرکت فعالیت کند، گروهی تازه تأسیس در تیم توانمندسازی فناوری استراتژیک با ایجاد تخصص و نظرات در مورد فناوری های ظهور بلاکچین و کاربردهای احتمالی آنها در PayPal.

این فهرست شغلی در حالی منتشر شده است که زمزمه‌های یکپارچگی بیت‌کوین و پی‌پال در جامعه کریپتو به گوش می‌رسد. شرایط شغلی خواستار تعدادی مهارت است که با توسعه بیت کوین همپوشانی دارند، مانند تجربه کار با C ++ ، رمزارز نامتوازن و کتابخانه‌های رمزارز.

در آخرین مستندات ارائه‌شده توسط پی‌پال، این شرکت تحولات سریع بالقوه در بلاکچین و ارزهای مجازی را به‌عنوان یک عامل خطر احتمالی که ممکن است بر شرکت تأثیر منفی بگذارد، ذکر کرده بود. این احتمال وجود دارد که این شرکت تصمیم بگیرد علیه این خطرات احتمالی اقدامات پیشگیرانه انجام دهد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39630
دکمه بازگشت به بالا