ایستگاه خبر

با استقبال جهانی از رمز ارزها، بیش از ۱۰۰ موقعیت شغلی رمزنگاری در Paypal موجود شد

شرکت PayPal درراستای توسعه‌‌ی خدمات رمز ارز خود، خواهان استخدام بیش از ۱۰۰ ردیف شغلی در حوزه‌ی رمزنگاری است. هنگام نگارش این خبر، حداقل ۱۰۲ موقعیت شغلی در حوزه‌ی بلاک‌چین و رمز ارزها در لیست منتشر شده‌‌ی سایت PayPal به‌چشم می‌خورد.

مکان‌ها و تخصص‌های موردنیاز PayPal

باآنکه اکثر این ردیف‌های شغلی در آمریکا واقع شده‌اند، شش عدد از آنها در ایرلند، یک موقعیت در سنگاپور، یک موقعیت در هنگ کنگ و پنج عدد در گوآتمالا و در شرکت خدمات پرداخت آنلاین Xoom قابل دسترسی هستند.

در آمریکا نیز ۲۲ ردیف شغلی در کالیفرنیا، ۱۶ عدد در نیویورک، ۱۳ عدد در ایالت تگزاس، ۹ شغل در آریزونا و ۸ موقعیت در ایالت ایلینوی واقع شده‌اند. در باقی ایالت‌ها نیز کمتر ۵ عدد شغل وجود دارد.

تخصص‌هایی که PayPal به‌ آنها نیاز دارد شامل مدیر مهندسی رمزنگاری، مدیر برنامه، مدیر استراتژی، مدیر تجزیه و تحلیل ضدپول‌شویی (AML) بلاک‌چین، محقق، مدیر عملیاتی، متخصص تحقیقات رمزنگاری، مدیر گزارش‌ مالیاتی رمزنگاری و مدیر حقوقی رمزنگاری می‌باشد.

با استقبال جهانی از رمز ارزها، بیش از 100 موقعیت شغلی رمزنگاری در Paypal موجود شد

Dan Schulman، مدیرعامل PayPal، در هفته‌ی گذشته به راهکارهای این شرکت بزرگ پرداخت جهت توسعه‌ی خدمات خود اشاره نمود. برخی از این راهکارها عبارتند از: عرضه‌ی برنامه‌ی «super app»، ادغام با سیستم‌های بانک‌داری، گسترش حوزه‌ی فعالیت در بریتانیا و انتقال پول به کیف‌پول‌های واسطه و غیربومی.

سالی پربار برای رمزنگاری

در گزارش سه ماه نخست این شرکت به عملکرد بسیار مثبت خدمات رمزنگاری آن اشاره شده است. مدیرعامل PayPal در ماه آوریل خاطرنشان کرد که تقاضای مشتریان برای خدمات رمز ارز این پلتفرم چند برابر انتظارات اولیه‌ی آنان بوده است.

PayPal سقف خرید هفتگی مشتریان را به ۱۰۰ هزار دلار افزایش داده و محدودیت خرید سالانه را حذف نموده است. سابق بر این کاربران تنها می‌توانستند برای خریدهای هفتگی و سالانه‌ی خود، به‌ترتیب تا حداکثر ۲۰ و ۵۰ هزار دلار از این پلتفرم استفاده کنند. در گزارشی که به‌تازگی منتشر شد خواندیم که جامعه‌ی کاربری رمز ارزها در ماه ژوئن با یک جهش ۱۰۰ درصدی به ۲۲۱ میلیون نفر رسیده است که چشم‌انداز بسیار مثبتی از توسعه‌ی این صنعت به ما خواهد داد.

پیشنهاد مطالعه: معرفی علم رمزنگاری و بررسی کاربرد آن در بلاک‌چین

Source

https://coiniran.com/?p=46849
دکمه بازگشت به بالا