ایستگاه خبر

پی‌پال در حال بررسی استیبل کوین‌ها برای صدور PayPal Coin

شرکت پی‌پال (PayPal) تحقیقات قبلی خود برای ورود به بازار استیبل کوین‌ها را در راستای استراتژی‌ها رمز ارزی خود تأیید کرده است.

تحقیقات مورد بحث توسط استیو موزر، توسعه‌دهنده اپلیکیشن iOS و سردبیر در The Tape Drive آغاز شد. او در بیانیه‌ای نوشت:

«شواهد پنهان‌شده در برنامه iOS PayPal نشان می‌دهد که این شرکت روی سکه‌ای به نام PayPal Coin کار می‌کند. لوگوی PayPal Coin شبیه لوگوی پی‌پال است اما دارای دو خط افقی در میان آن است».

همچنین شواهد نشان می‌دهد که پی‌پال در تلاش است تا از نئو (Antshares سابق) نیز پشتیبانی کند. نئو یک پلتفرم غیرمتمرکز بلاکچین منبع باز است، که لوگوی آن در کنار رمز ارزهای فعلی پشتیبانی‌شده پی‌پال: بیت‌کوین، بیت‌کوین کش، اتریوم و لایت‌کوین دیده می‌شود. پی‌پال در حال حاضر تنها از این چهار ارز دیجیتال در برنامه خود پشتیبانی می‌کند. جالب است ببینیم بازار به این موضوع چگونه پاسخ می‌دهد. اینکه این تصمیم پی‌پال چه تأثیری بر سایر بازارها دارد، هنوز مشخص نیست.

موزر پس از یافتن این مجموعه از شواهد، اطلاعات را با بلومبرگ‌نیوز به اشتراک گذاشت، که بعداً به عنوان یک سازمان خبری با پی‌پال تماس گرفت تا جزئیات این موضوع را تأیید کند.

خوزه فرناندز داپونته، معاون ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال در پی‌پال در بیانیه‌ای به بلومبرگ نیوز گفت:

ما در حال بررسی یک استیبل کوین هستیم. اگر و زمانی که به دنبال حرکت رو به جلو باشیم، مطمئناً با تنظیم‌کننده‌های مربوطه همکاری نزدیک خواهیم داشت.

استیبل کوین‌ها رمز ارزهایی هستند که بر اساس ارزش یک ارز یا کالای فیات موجود پایه‌‌گذاری و قیمت‌گذاری می‌شوند. آن‌‌ها برای ایجاد ثبات قیمت طراحی شده‌اند و به عنوان پوششی در برابر ماهیت عمدتاً نوسانی ارزهای دیجیتال عمل می‌کنند. بر این اساس، این حرکت شرکتی توسط PayPal تأیید می‌کند که چگونه ارزهای دیجیتال به بخشی جدایی‌ناپذیر از سیستم مالی جهانی موجود تبدیل شده‌اند.

به گفته سخنگوی پی‌پال، تصاویر و کدهای یافت شده توسط Moser در برنامه iOS PayPal از یک هکاتون داخلی اخیر ساخته شده است که مهندسان آن در حال بررسی محصولات جدید برای آزمایش و انتشار بعدی هستند. این اقدامات تنها در بخش بلاکچین، کریپتو و ارزهای دیجیتال شرکت انجام شده است و از این رو، در حال حاضر، هیچ‌چیز نهایی برای دسترسی عموم وجود ندارد.

 

پیشنهاد مطالعه: بررسی نحوه درآمدزایی شرکت‌ها از استیبل کوین

 

Source

https://coiniran.com/?p=49239
دکمه بازگشت به بالا