ایستگاه خبر

خرید، فروش و نگهداری رمز ارزها با پی‌پال ، گام بزرگ دیگری در پذیرش جهانی

در اواخر پاییز سال ۲۰۲۰، پی‌پال (Paypal) غول پرداخت‌های ایالات متحده اعلام کرد که قصد دارد به مشتریان آمریکایی خود اجازه دهد از بیت کوین، اتریوم، XRP و تعدادی سکه‌ی دیگر برای پرداخت‌های خود در سراسر جهان استفاده کنند.

پی‌پال به مشتریان ایالات متحده اجازه می‌دهد تا برای خرید از رمز ارزها استفاده کنند

از امروز کاربران پی‌پال مجاز به خرید و فروش رمز ارزها هستند اما این فعالیت‌ها فقط در شبکه‌ی این شرکت و بدون برداشت سکه یا نگه داشتن کلیدهای خصوصی امکان‌پذیر است. خرید و فروش توسط با استفاده از برنامه‌ی Venmo که متعلق به پی ‌پال است، انجام می‌پذیرد. این برنامه، از نظر آماری، میلیون‌ها کاربر دارد که به رمزارزها علاقه‌مندند.

جامعه‌ی کریپتو آغوش گشاده‌ی Paypal به دنیای رمز ارزها را نقطه‌ی عطف دیگری برای پذیرش جهانی رمز ارزها در نظر گرفته است. با این حال، بسیاری از افراد بابت این موضوع که بیت کوین و سایر رمز ارزها فقط در اکوسیستم شرکت قابل خرید، فروش، و نگهداری است ابراز نارضایتی کرده‌اند.

بیش از ۶۵ درصد از مشتریان پی‌ پال از رمز رزها استفاده می‌کنند

تا دسامبر سال ۲۰۲۰، داده‌های جمع‌آوری شده توسط Mizuho Securities USA نشان می‌داد که در حال حاضر ۶۵ درصد از کاربران Paypal یعنی چیزی بیش از ۳۴۷ میلیون نفر در سراسر جهان از بیت کوین برای خرید استفاده کرده‌اند.

این تنها اقدامی نبود که Paypal در جهت پذیرش رمز ارزها برای تجارت جهانی خود انجام داد. این شرکت پیشتر به سرویس خرید حضانتی کریپتوی BitGo چشم دوخته بود. اما در نهایت آن ایده را رها کرد و به جای آن، استارت‌آپ Crypto Curv را خریداری کرد. پی پال تاریخ خرید ین شرکت را هشتم مارس اعلام کرده بود.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=44863
دکمه بازگشت به بالا