ایستگاه خبر

پی پال سرویس‌های کریپتویی خود را به Venmo و بریتانیا گسترش خواهد داد!

پی پال قصد دارد که سرویس‌های کریپتویی خود را در ماه‌های آینده به اپلیکیشن Venmo و کشور بریتانیا گسترش دهد. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که مسئولان پی پال دیروز در کنفرانسی که داشتند به این موضوع اشاره کرده‌اند. بنا بر این گزارش‌ها، مسئولان پی پال ابراز داشته‌اند که این شرکت قصد دارد نمای خرید و فروش کریپتو را در ماه‌های آینده به کاربران بریتانیایی نیز برساند. قرار است که پی پال در نیمه اول ۲۰۲۱، رمز ارز‌ها را به سرویس تابعه خود یعنی Venmo نیز اضافه کند. سپس قرار است که Venmo در خلال پنج سال به صورت بین المللی گسترش پیدا کند و نما‌های Venmo در اختیار کسب و کار‌های کوچک قرار بگیرد.

علاوه بر این، مدیر ارشد امور مالی پی پال نیز به استفاده مکرر از نما‌های کریپتویی شرکت اشاره کرده است. او اظهار داشته که ۵۰ درصد از مشتریان کریپتویی به صورت روزانه از اپلیکیشن پی پال بازدید می‌کنند.

سایت کوین دسک نیز این خبر را تایید کرده است. این سایت به نقل سخنان معاون مدیرعامل پی پال اشاره کرده است که ابراز داشته که شرکت پی پال قصد دارد که از طریق سرویس‌های حال حاضر خود، نقش رمز ارز‌ها و ارز‌های دیجیتال بانک مرکزی را در خدمات مالی، تجاری و پرداختی شکل دهد. هنوز مشخص نیست که این برنامه‌ها در عمل شامل چه چیز‌هایی هستند، اما این اظهارات مشخص می‌کند که پی پال برنامه‌های گسترده‌ای برای آینده دارد.

پی پال نمای خرید و فروش رمز ارز را در اکتبر ۲۰۲۰ اعلام کرد. تقاضای زیادی برای این سرویس پی پال وجود دارد و حجم معاملات روزانه این سرویس در ژانویه به ۲۴۲ میلیون دلار رسید. یقینا این خبر سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب خواهد کرد. نظر شما چیست؟ گسترش سرویس‌های کریپتویی پی پال چه نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43724
دکمه بازگشت به بالا