ایستگاه خبر

افزایش سقف خرید رمزارز در پی‌پال به ۱۵ هزار دلار در هفته

مدیران در ارتباط با درآمد سه ماهه سوم غول شرکت‌های پرداختی—پی‌پال—عصر دوشنبه گفتند که سرویس رمز ارز پی‌پال در سال ۲۰۲۱ به سرعت گسترش می‌یابد. دان شلمن، مدیر عامل PayPal گفت، این موضوع شامل خدمات رمزارز است که در نیمه اول سال ۲۰۲۱ Venmo و مشتریان بین‌المللی نیز به آن می‌پیوندند. شلمن گفت، در حال حاضر، فقط ۱۰٪ از مشتریان در ایالات متحده به سرویس جدید رمزارز دسترسی دارند و بقیه ایالات متحده در دو تا سه هفته آینده به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. پی‌پال پس از اعلامیه ۲۱ اکتبر خود مبنی بر اینکه این شرکت سقف خرید رمزارز را از ۱۰،۰۰۰ دلار به ۱۵،۰۰۰ $ در هفته افزایش داده است، شاهد استقبال بالای مشتریان خود بود.

شلمن در ادامه پیش‌بینی کرد فرصت‌های بیشتری برای پی‌پال در اقتصادی وجود دارد که از هویت دیجیتال و پرداخت‌های کاملاً دیجیتالی و خدمات مالی برخوردار است. شلمن هنگام صحبت در مورد بانک‌های مرکزی برای ایجاد ارزهای دیجیتال در سطح خرد افزود که PayPal به دنبال ایجاد گسترده‌ترین و جذاب‌ترین کیف پول دیجیتال در جهان است.

در ماه اکتبر، PayPal آنچه CoinDesk در ماه ژوئن گزارش داده بود را تأیید کرد: این ویژگی برای کاربران امکان خرید، نگهداری و فروش رمزارز را فراهم می کند.

بیت کوین (BTC ، -۱.۶۵٪) در واکنش به اخبار شاهد افزایش ۱۵ درصدی قیمت بود اما قیمت سهام PayPal از زمان اعلام ۲۱ اکتبر ۱۲٪ کاهش داشته است.

این غول پرداخت از افزایش ۳۶ درصدی حجم پرداخت‌های جدید به ۲۴۷ میلیارد دلار در سه ماهه‌ سوم ۲۰۲۰ خبر داد. تعداد مشتریان این شرکت با ۱.۵ میلیون رشد به ۲۸ میلیون نفر رسید. PayPal اکنون ۳۶۱ میلیون حساب فعال دارد که ۲۲٪ افزایش نسبت به سه ماهه گذشته دارد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41817
دکمه بازگشت به بالا