سقف خرید رمزارز - کوین ایران
مهدی اسدی | 2020.11.03

افزایش سقف خرید رمزارز در پی‌پال به 15 هزار دلار در هفته

مدیران در ارتباط با درآمد سه ماهه سوم غول شرکت‌های پرداختی—پی‌پال—عصر دوشنبه گفتند که سرویس رمز ارز پی‌پال در سال 2021 به سرعت گسترش می‌یابد. دان شلمن، مدیر عامل PayPal گفت، این موضوع شامل خدمات رمزارز است که در نیمه اول سال 2021 Venmo و مشتریان بین‌المللی نیز به آن می‌پیوندند. شلمن گفت، در حال حاضر، فقط 10٪ از مشتریان در ایالات متحده به سرویس جدید رمزارز دسترسی دارند و بقیه ایالات متحده در دو تا سه هفته آینده به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. پی‌پال پس از اعلامیه 21 اکتبر خود مبنی بر اینکه این شرکت سقف خرید رمزارز را از 10،000 دلار به 15،000 $ در هفته افزایش داده است، شاهد استقبال بالای مشتریان خود بود.

شلمن در ادامه پیش‌بینی کرد فرصت‌های بیشتری برای پی‌پال در اقتصادی وجود دارد که از هویت دیجیتال و پرداخت‌های کاملاً دیجیتالی و خدمات مالی برخوردار است. شلمن هنگام صحبت در مورد بانک‌های مرکزی برای ایجاد ارزهای دیجیتال در سطح خرد افزود که PayPal به دنبال ایجاد گسترده‌ترین و جذاب‌ترین کیف پول دیجیتال در جهان است.

در ماه اکتبر، PayPal آنچه CoinDesk در ماه ژوئن گزارش داده بود را تأیید کرد: این ویژگی برای کاربران امکان خرید، نگهداری و فروش رمزارز را فراهم می کند.

بیت کوین (BTC ، -1.65٪) در واکنش به اخبار شاهد افزایش 15 درصدی قیمت بود اما قیمت سهام PayPal از زمان اعلام 21 اکتبر 12٪ کاهش داشته است.

این غول پرداخت از افزایش 36 درصدی حجم پرداخت‌های جدید به 247 میلیارد دلار در سه ماهه‌ سوم 2020 خبر داد. تعداد مشتریان این شرکت با 1.5 میلیون رشد به 28 میلیون نفر رسید. PayPal اکنون 361 میلیون حساب فعال دارد که 22٪ افزایش نسبت به سه ماهه گذشته دارد.

 

Source