ایستگاه خبر

پی پال ۷۰ درصد از بیت کوین‌هایی که به تازگی استخراج شده‌اند را بلعید!

از چهار هفته پیش که غول حوزهٔ پرداخت، پی پال (Paypal)، آغاز به ارائه خدمات رمزارز کرده، تاکنون ۷۰ درصد از کل بیت کوین تازه استخراج‌شده را خریداری کرده است. طبق برآوردهای مدیر صندوق تامین سرمایه پانترا کپیتال (Pantera Capital)، پی پال و کش اپ (Cash App) روی هم بیش از ۱۰۰ درصد از کل بیت کوین تازه منتشر شده را خریداری می‌کنند.

در گزارش پانترا کپیتال آمده است که تقاضا برای سرویس رمزارز Paypal، در بورس ایت ‌بیت (Itbit) به بالاترین میزان خود رسیده است: «این صرافی حجم نسبتاً ثابتی از معاملات را انجام می‌داد اما وقتی Paypal وارد این حوزه شد، حجم معاملات منفجر شد.»

افزایش حجم معاملات ایت بیت نشان می‌دهد که در طی چهار هفته پس از آغاز به کار پی پال در ارائهٔ خدمات ارز دیجیتال، این شرکت حدود ۷۰ درصد از بیت‌ کوین‌هایی که به تازگی ماین ‌شده‌اند را خریداری کرده است.

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟

پی پال در اواخر ماه اکتبر اعلام کرد که مشتریانش که بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر فعال هستند، اکنون می‌توانند با استفاده از حساب‌های پی پال خود، بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال را نگهداری یا معامله کنند.

این تصمیم بدان معنی‌ست که کاربران می‌توانند از کوین‌های خود از بیش از ۲۶ میلیون فروشگاهِ پذیرندهٔ Paypal، خرید کنند. با این خبر، قیمت بیت کوین افزایش یافت و در آن زمان از مرز ۱۲هزار دلار گذشت و همچنان هم این روند صعودی را حفظ کرده است.

پانترا کپیتال همچنین خاطرنشان کرده است که سرویس رمزارز پی پال تاثیر عظیمی دارد و این شرکت به تنهایی می‌تواند در چند هفتهٔ آتی بیش از تمام بیت کوین‌های تازه‌مایند‌شده را خریداری کند.

Source

https://coiniran.com/?p=42166
دکمه بازگشت به بالا