ایستگاه خبر

نتیجه یک نظرسنجی: PayPal یکی از عوامل تقویت معاملات بیتکوین در میان کاربران

از میان ۳۸۰ کاربر PayPal که در نظرسنجی گروه مالی Mizuho شرکت کردند، حدود یک پنجم بیتکوین را در این برنامه خرید و فروش کرده‌اند.

بنا بر گزارش خبرگزاری Decrypt، در این مطالعه، ۱۷ درصد بیان کردند که تاکنون در برنامه PayPal بیتکوین معامله کرده‌اند و ۶۵ درصد پاسخ دادند که برای پرداخت بهای کالا و خدمات از بیتکوین استفاده می‌کنند. این خبر خوبی برای این غول پرداخت دیجیتال است که اخیراً قدم بزرگی را در زمینه پذیرش گسترده رمزارزها برداشته است.

این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که در برنامه خود از بیتکوین، اتریوم، بیتکوین کش و لایتکوین پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند برای پرداخت از آن‌ها استفاده کنند. مدیر ارشد  PayPal از رمزارز‌ها به عنوان سیستم‌های واقعی پرداخت یاد کرده است.

مسئله موجود این است که رمزارزهای خریداری شده با برنامه PayPal قابل انتقال به کیف پول‌های دیگر نیستند و همچنین رمزارزهای خارج از PayPal نمی‌توانند وارد شوند. زمانی که رمزارزی در این بستر پرداخت خرج شود، به صورت خودکار تبدیل به ارز فیات می‌شود که به دست فروشنده کالا و خدمات می‌رسد.

این مطالعه همچنین نشان داده که معامله بیتکوین در بین کاربران PayPal نشانه خوبی برای سهام این شرکت است. در واقع درآمد شرکت در سال آینده می‌تواند تا ۲۰ درصد رشد کند.

قیمت سهام این غول پرداخت از ابتدای سال بیش از ۱۰۰ درصد رشد کرده و این در حالی است که قیمت بیتکوین تاکنون ۱۶۴ درصد افزایش داشته است.

|| بیشتر بخوانیم: بازده وام ‌دهی دیفای در مقایسه با بازده سرمایه ‌گذاری در طبقات مختلف دارایی‌های سنتی

https://coiniran.com/?p=42318
دکمه بازگشت به بالا