ایستگاه خبر

ورود پی‌پال به حوزه کریپتو تهدیدی برای Coinbase

طبق یک خبر، پی‌پال، غول پرداخت آمریکایی، به Venmo پیوسته است تا ۳۲۵ میلیون کاربر خود را قادر به خرید و فروش بیت کوین و سایر رمزارزها کند. با این حال، برخی در جامعه‌ کریپتوی توییتر معتقدند که ورود پی‌پال به حوزه کریپتو ممکن است به موقعیت Coinbase بزرگترین پلتفرم تجارت رمزارز مستقر در آمریکا آسیب برساند.

آیا پی‌پال سد راه Coinbase خواهد بود؟

برنامه‌نویس و پشتیبان اصلی XRP، آندرس لوندبرگ معتقد است که پی‌پال با ورود به بازار تجارت رمزارزها ممکن است مشکلات بیشتری برای Coinbase که خود اخیراً با بحران‌هایی روبرو شده است، ایجاد کند. وی در توییت خود، ورود پی‌پال به حوزه کریپتو را بزرگترین تهدید برای سهم بازار Coinbase خوانده است.

در همین موضوع، برخی از کاربران از این نظر پشتیبانی کرده‌اند و گفته‌اند از آنجا که مشتریان پی‌پال قبلاً مراحل KYC گذرانده‌اند و در آنجا تأیید شده‌اند، کاملاً‌ محتمل است که برای مبادلا‌تشان پی‌پال را به Coinbase ترجیح بدهند.

معضلات اخیر Coinbase، از جمله نسیم نیکلاس طالب

بزرگترین پلتفرم تجارت رمزارز آمریکا Coinbase از سال گذشته هنگامی که شرکت تحلیلی Neutrino  به آن پیوست، در معرض انتقادات شدید قرار گرفت و بعداً اطلاعاتی منتشر شد که نشان داد برخی از اعضای تیم آن عضو تیم Hacking شده‌اند. پس از آن هم نرم‌افزاری ساخته بود که به دولت‌ها اجازه می داد تا از شهروندان خود جاسوسی کنند.

به طور کلی، کاربران توییتر فعال در حوزه کریپتو اغلب از سیستم نامناسب و اشکالات نر‌م‌افزاری بی‌شمار آن شکایت دارند که برداشت‌ها را به تأخیر می‌اندازد یا مشتریان را از طرق دیگر ناراضی می‌کند. در میان مشتریان ناخشنود اخیر Coinbase، نام نسیم نیکلاس طالب نویسنده کتاب قوی سیاه، تحلیلگر بازار، فیلسوف و نویسنده نیز به چشم می‌خورد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39639
دکمه بازگشت به بالا