ایستگاه خبر

راه‌اندازی Paxful Pay ابزار تجارت الکترونیکی برای پرداخت با بیت کوین

مطابق با اطلاعیه‌ی شرکت Paxful، بازار همتا به همتای این شرکت با بیش از شش میلیون کاربر، روز پنجشنبه از راه‌اندازی ابزار تجارت الکترونیکی Paxful Pay خبر داد.

مدیر عامل و بنیانگذار Paxful، آرتور شابک به The Block گفت: «تا به امروز، Paxful Pay فقط با تعداد محدودی از مراکز بازرگانی در مناطق انتخاب‌شده برای آزمایش محصول و بهبود توانایی‌های آن کار کرده است. با راه‌اندازی رسمی Paxful Pay، ما در حال افزایش مراکز بازرگانی هستیم و انتظار داریم مراکز بیشتری را در سطح جهان جذب کنیم.»

این ابزار به مشتریان امکان می‌دهد تا از طریق بیش از ۴۰۰ روش هزینه‌های خود را به مراکز بازرگانی پرداخت کنند که سپس به بیت کوین تبدیل شده و به کیف پول دیجیتال مقصد ارسال می‌شود. در حالی که بیت کوین اولین رمز ارزی است که در Paxful Pay استفاده می‌شود، این پلتفرم همتابه‌همتا قصد دارد در آینده تتر و سایر استیبل کوین‌ها را اضافه و از بیت کوین نیز برای تبدیل ارزهای بومی استفاده کند.»

شابک می‌گوید: «هدف ما از Paxful Pay ایجاد آزادی مالی بهتر هم برای بازرگانان و هم برای کاربران و گشودن دریچه‌های دریچه‌های بیشتری از تجارت الکترونیکی و پذیرش رمز ارز در سطح جهان است.»

Paxful پیشتر اقداماتی را در سطح معاملات خرد نیز انجام داده بود. در نوامبر سال ۲۰۲۰ کارت‌های نقدی را به مشتریان عرضه کرد و در آوریل سال ۲۰۲۰ به کاربران اجازه داد که تجارت طلا را با بیت کوین انجام دهند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=45915
دکمه بازگشت به بالا