ایستگاه خبر

Paxful از بیت کوین فراتر رفت و Tether را به پلتفرم خود اضافه کرد

Paxful بازار جهانی همتابه‌همتای بیت کوین، از اضافه شدن Tether (USDT) به پلتفرم خود خبر داده است. درج USDT، بزرگترین stablecoin جهان از نظر ارزش بازار، به کاربران در مبارزه با بازار بی‌ثبات، محافظت از دارایی‌های آنها و گسترش پرتفولیو کمک خواهد کرد.

این صنعت در میان ترس از رکود اقتصادی در بازارهای سنتی و دیجیتال، تقاضای فزاینده‌ای برای stablecoinها داشته است. در ۱۲ ماه گذشته، Tether با سرمایه بازار بیش از ۱۳ میلیارد دلار، خود را به عنوان یک قهرمان در میان استیبل کوین‌ها معرفی کرده است.

ری یوسف، مدیر عامل و بنیانگذار Paxful گفت: «ما این را یک گام بزرگ برای خود می‌دانیم، زیرا این اولین رمزارز به غیر از بیت کوین است که در پلتفرم خود داریم. ما همیشه به کاربران خود گوش می‌دهیم. می‌فهمیم که وقتی پول ملی آنها تحت تأثیر تورم قرار گیرد، آنها برای تولید ثروت به Paxful می‌روند و برای ثبات به رمزارز روی می‌آورند. امیدواریم که این امر بتواند به آنها کمک کند تا در امور مالی خود کنترل بیشتری داشته باشند.»

این آپشن جدید که به کاربران امکان می‌دهد فورا BTC را به USDT و بالعکس تبدیل کنند، به کاربران کمک می‌کند تا از وجوه خود در هنگام نوسانات قیمت بیت کوین محافظت کنند.

این شرکت همچنین قصد دارد تجارت USDT را در این پلتفرم فعال کند. همانند تجارت بیت کوین (BTC) در بازار Paxful، کاربران می‌توانند USDT را با بیش از ۳۰۰ روش پرداخت خرید و فروش کنند. مانده USDT از طریق کیف پول قابل دسترسی است، جایی که قیمت فعلی بازار برای هر دو سکه نمایش داده می‌شود. راه اندازی این ویژگی اولین قدم Paxful به سمت افزودن رمزارزهای جدید در آینده است.

این شرکت اخیراً اعلام کرده است که پلتفرم Paxful به ۴.۵ میلیون کیف پول ثبت شده رسیده است، از نظر حجم معاملات به ۴.۶ میلیارد دلار رسیده و اختلافات را به زیر ۱ درصد کاهش داده است. از زمان آغاز به کار، آنها ۱ میلیون کاربر در سال و تاکنون در سال ۲۰۲۰ اضافه کرده‌اند و در صدد ثبت ۲ میلیون کاربر دیگر تا پایان سال هستند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41252
دکمه بازگشت به بالا