ایستگاه خبر

پاول تودور جونز، میلیارد افسانه ای وال استریت: بر روی سرمایه‌گذاری در بیت کوین شرط می‌بندم

پل تودور جونز، از سرمایه‌داران افسانه‌ای وال استریت نه تنها به سایر سرمایه‌گذاران توصیه کرد که بیت کوین بخرند, بلکه خود او نیز صاحب مقدار زیادی بیت کوین است.براساس مصاحبه باCNBC ، پل تودور جونز، افسانه وال استریت، بنیانگذار Tudor Investment Corp بین ۱-۲ درصد از دارایی خود را به سرمایه‌گذاری در بیت کوین اختصاص داده است.

«۱ تا ۲ درصد از دارایی‌هایم را برای در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌ام که به نظر می‌رسد در حال حاضر کافی باشد. هر روز که بیت کوین در بازار بماند، اعتماد به آن  هم بالا می‌رود.»

پنجشنبه گذشته، جونز نامه‌ای به سهامداران ارسال کرد که در آن نوشته بود بیت کوین یک راه محافظتی در برابر تورم محتمل در آمریکا است – بخصوص با توجه به میزان پولی که در واکنش به بیماری همه‌گیر کرونا ویروس چاپ شده است.

بنیانگذار Tudor Investment Corp در تماس‌های خود در ماه می با سرمایه گذاران، که در روز پنجشنبه منتشر شد، گفت: «من پولکی نیستم. با این حال اگر مجبور به پیش‌بینی شوم، بر روی بیت کوین شرط خواهم بست.»

وی توضیح داد که چرا در شرایط فعلی سرمایه‌گذاری در بیت کوین خردمندانه است. وی در این نامه نوشت: «من طرفدار مالکیت بیت کوین در انزوا نیستم، اما پتانسیل‌های آن را در دوره‌ای که بیشترین سیاستهای اقتصادی نامتعین در تاریخ مدرن را داریم، می شناسم.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=38799
دکمه بازگشت به بالا