ایستگاه خبر

تیم فوتبال پاری ‌سن-‌ژرمن (PSG) قرارداد چندساله با صرافی Crypto.com امضا کرد!

تیم فوتبال فرانسوی معروف پاری سن-ژرمن (PSG) تابستان امسال مشغول عقد قراردادهای متعددی با بازیکنان و شرکت‌های رمز ارز بوده است. این تیم در پنجشنبه‌ی گذشته از قراردادی رونمایی کرد که جایگاه آنان را در فرهنگ دارایی‌های دیجیتال مستحکم خواهد نمود. در بیانیه‌ی این تیم آمده است که پاری سن-ژرمن همکاری مالی چندساله‌ای را با صرافی رمز ارز Crypto.com آغاز خواهد نمود.

به‌موجب این قرارداد صرافی Crypto.com شریک رسمی این تیم درخصوص توسعه‌ی پلتفرم‌های رمز ارز خواهد شد. باآنکه جزئیات این مشارکت هنوز افشا نشده است اما می‌توان انتظار عرضه‌ی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در بستر اختصاصی Crypto.com داشت. این بیانیه همچنین خاطرنشان کرد که بخش اعظم این حمایت مالی در قالب توکن‌های بومی پاری سن-ژرمن یعنی CRO پرداخت خواهد شد.

Kris Marszalek، مدیرعامل صرافی Crypto.com، گفت:

«من مطمئنم که به‌کمک اعتبار این تیم، دسترسی به ورزشگاه و توسعه‌ی NFTهای مشترک قادریم تجربه‌ی هیجان‌انگیز و نوینی را برای هواداران فوتبال در سراسر جهان ایجاد کنیم.»

سرمایه‌گذاری صرافی Crypto.com در حوزه‌ی ورزش ادامه دارد

صرافی Crypto.com اخیرا مشغول جذب حمایت‌های مالی از سوی حاضرین بزرگ صنعت ورزش بوده است. مشارکت این صرافی تنها محدود به تیم پاری سن-ژرمن نبوده و شامل UFC، مسابقات اتوموبیل‌رانی فرمول یک، لیگ سری A فوتبال ایتالیا و جام جهانی هاکی روی یخ (IIHF) نیز خواهد شد. Crypto.com نخستین شرکتی بود که موفق به عقد قرارداد با تیم فرمول یک و همکاری با تیم هاکی Montreal Canadians شده است.

Marc Armstrong، مدیر ارشد همکاری‌های پاری سن-ژرمن، در یک بیانیه‌ی رسمی گفت:

«ما از حضور صرافی Crypto.com در خانواده‌ی خود خشنودیم. ما از اشتیاقی یکسان برای استفاده از فناوری‌های مدرن درراستای دست‌یابی به اهداف‌مان برخورداریم. این مشارکت بیانگر آن است که پاری سن-ژرمن همانند همیشه پیشگام رهبری در حوزه‌های سبک زندگی، ورزش الکترونیک و فناوری‌های دیجیتال است. این فرصتی عالی برای صنعت رمزنگاری بوده و ما مشتاقانه منتظر ارائه‌ی تجربیات نوین برای هواداران خود هستیم.»

 

پیشنهاد مطالعه: استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!

Source

https://coiniran.com/?p=47472
دکمه بازگشت به بالا