ایستگاه خبر

با رونق در بازار خدمات مالی غیرمتمرکز، ParaFi در شبکه Kyber سرمایه گذاری می‌کند

ParaFi Capital، یک شرکت سرمایه‌گذاری مستقر در سانفرانسیسکو نگاه خود را به بلاکچین و مالی غیرمتمرکز دوخته و در شبکه‌ی Kyber بعد از برنامه به روز رسانی Katalyst این شبکه، در آن سرمایه گذاری کرده است.

امروز اعلام شد که این دو موجودیت یک مشارکت جدید را برای راه‌اندازی KyberDAO با قصد افزایش پذیرش پروتوکل نقدینگی زنجیره‌ای Kyber’ آغاز نموده‌اند. KyberDAO یک بستر انجمنی برای حکم‌رانی غیرمتمرکز شبکه است.

با وجود رونق مالی غیرمتمرز در این روز‌ها، این سرمایه‌گذاری از سوی ParaFi در قالب خرید مستقیم  Kyber Network Crystals یا همان توکن بومی شبکه انجام شد. این شبکه یک پروتوکل بر بستر اتریوم است که قصد دارد برای توکن‌های استاندارد ERC-20، نقدینگی را تجمیع و قرارداد‌های پایاپای (SWAPs) را تسهیل نماید.

مدیر ارشد شبکه Kyber اظهار کرد:

“ParaFi Capital یک نیروی محرکه در حکم‌رانی و رشد مالی غیرمتمرکز است. با حمایت و مشارکت فعال آن‌ها در KyberDAO مطمئن هستیم که می‌توانیم در سطح بالاتری نقش یک لایه‌ی نقدینگی را برای مالی غیرمتمرکز ایفا نماییم.”

این شرکت سرمایه‌گذاری همچنین در حکم‌رانی و تصمیم‌گیری در Kyber با استفاده از توکن KYC و رأی دادن در KyberDAO مشارکت می‌کند. این شرکت بیش از همه به خاطر دریافت سرمایه از بیلیونر معروف هنری کراویس در سال ۲۰۱۹ مشهور است و همچنین پشتوانه‌ای از دو شرکت Brain Capital Ventures و Dragonfly Capital Partners دارد. این شرکت سرمایه‌گذاری قبل از این در صرافی‌ رمزارزی Coinbase و شرکت توسعه کوین پایدار MakerDAO نیز سرمایه گذاری کرده بود.

سانتیاگو روئل سانتوس یکی از سهامداران ParaFi Capital می‌گوید:

“به شکل نزدیکی با گروه Kyber بر روی طراحی مجدد اقتصاد رمزارزی و گذار به یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز هم‌کاری داریم. مسیر رشد و وسعت یکپارچگی شرکت Kyber در سطح مالی غیرمتمرکز، در همان حال که در حال تکامل به سوی یک پروتوکل نقدینگی برای اکوسیستم است، چشمگیر و تحسین‌بر‌انگیز است.”

https://coiniran.com/?p=39555
دکمه بازگشت به بالا