ایستگاه خبر

رقابت دانشجویان آکسفورد و کمبریج برای کسب درآمد از معاملات رمزارز

شرکت معاملاتی الگوریتمی کریپتوکارنسی به نام APEX:E3 یک درخواست وسوسه‌انگیز از دانشجویان آکسفورد و کمبریج کرد: راهی برای کسب درآمد بیشتر در معاملات رمزارز کشف کنید.

طبق اعلامیهٔ مطبوعاتی  APEX:E3 که امروز صبح منتشر شد، پانزده تیم از دو دانشگاه آکسفورد و کمبریج برای کسب درآمد بیشتر از معاملات رمزارز در صرافی Coinbase Pro و FTX در حال رقابت هستند.

این شرکت اعلام کرد که دانشجویان ریاضیات و علوم کامپیوتر قبلاً زمانی را صرف الگوریتم‌هایی کرده‌اند که شامل فناوری‌ها و مفاهیم متنوعی مانند یادگیری ماشین، شبکه‌های عصبی، و معاملات نهنگ‌ها می‌شوند.

APEX:E3 به دانشجویان رشته‌های ریاضی و علوم رایانه دانشگاه آکسفورد و کمبریج، دسترسی به APIها، پشتیبانی فنی، منتور و راهنمایی، و مقدار نامشخصی سرمایه مرحله کشت ایده اختصاص داده است.

این شرکت همچنین با شرکت‌های Coinbase، FTX، SIX Digital Exchange، LMAX Digital و ConsenSys همکاری می‌کند. ماه آینده که رقابت‌ها کمی پیش رفته باشد، مهلت به پایان می‌رسد و گروهی از داوران برجستهٔ این صنعت، الگوریتم تیم‌ها را ارزیابی می‌کنند.

دکتر Quentin Stafford-Fraser، از گروه علوم کامپیوتر دانشگاه کمبریج در بیانیه‌ای اعلام کرد: « APEX:E3روش سرگرم‌کننده و بدون ریسکی را برای دانشجویان ایجاد کرده است تا از این صنعت بیاموزند و خلاقیت و تخصص خود را به کار اندازند و به چالش‌های خاص این حوزه بپردازند.»

پروفسور Mike Wooldridge مدیر گروه علوم کامپیوتر دانشگاه آکسفورد نیز گفت این رقابت نه تنها یک فرصت عالی برای دانشجویان، بلکه راه‌های جدید بالقوه دیگری را برای تحقیقات مشترک فراهم می‌کند.

فقط برندگان می‌توانند سرمایه مرحله کشت ایده و بازده آن را حفظ کنند. به نظر می‌رسد بقیه شرکت‌کنندگان دست خالی میدان را ترک خواهند کرد.

Source

https://coiniran.com/?p=42249
دکمه بازگشت به بالا