ایستگاه خبر

درآمدزایی بیش از ۳۰۰ وب‌سایت وردپرسی از یک پلاگین داد و ستد رمزارز

با گذشت دو ماه از عرضه‌ی یک پلاگین وردپرسی که به دارندگان وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها اجازه می‌داد یک صرافی رمزارزی را به وب‌سایت خود اضافه کنند، اکنون بیش از ۳۰۰ وب‌سایت از این پلاگین برای درآمدزایی استفاده می‌کنند.

آلون گورن که در توسعه‌ی این پلاگین نقش داشته، روز گذشته در توییتی نوشته که در حال حاضر، تعداد نصب‌های فعال این پلاگین رایگان، از مرز ۳۰۰ واحد عبور کرده است. او افزوده است که به‌واسطه‌ی تلاش من و دوستانم، هم‌اکنون بیش از ۳۰۰ وب‌سایت در اینترنت، امکان داد و ستد رمزارزها را در اختیار کاربران می‌گذارند.

گورن، هم‌بنیان‌گذار بنگاه سرمایه‌گذاری بلاک چینی Draper Goren Holm است. جوزف هلم نیز دیگر موسس و شریک گورن در این بنگاه است.

پیش‌تر در ماه آوریل، گورن به رسانه‌ها گفته بود که موفق شده بر پایه‌ی فناوری Totle یک پلاگین داد و ستد رمزارزی توسعه بدهد. این پلاگین، به طور خودکار، بهترین قیمت‌ها را برای خرید و فروش توکن‌های دیجیتال در اختیار کاربران وب‌سایت‌ها می‌گذارد.

گردانندگان و مالکان وب‌سایت‌ها می‌توانند به دلخواه خود از کاربران، کارمزد دریافت کنند. گفتنی است این پلاگین متن‌باز بوده و از قابلیت سفارشی‌سازی نیز برخوردار است. همچنین این پلاگین با طیف وسیعی از کیف‌پول‌ها از جمله متامسک، بریو و کوین‌بیس والت سازگار است.

Source

https://coiniran.com/?p=39595
دکمه بازگشت به بالا