ایستگاه خبر

توکن حاکمیتی اپتیمیسم رسماً فعال شد!

توکن حاکمیتی برای شبکه لایه ۲ اپتیمیسم (Optimism) مبتنی بر رول-آپ فعال شد.

این توکن قرار است با تقویت The Optimism Collective، یک سیستم حاکمیتی برای تأمین مالی متشکل از Token House و Citizens’ House، ساختار اپتیمیسم را تغییر دهد. توکن با علامت OP معامله می‌شود و از طریق ایردراپ بین کاربران اولیه توزیع می‌شود.

افرادی که قبل از ۲۵ مارس (۵ فروردین) از اپتیمیسم استفاده کرده‌اند می‌توانند مدعی ایردراپ OP باشند. در مجموع ۲۳۱۰۰۰ آدرس می‌توانند ۲۱۴ میلیون توکن OP (۵ درصد از کل ۴.۲۹ میلیارد عرضه) را با میانگین ۸۶۰ توکن در هر آدرس ادعا کنند.

پیشنهاد مطالعه: چگونه ایردراپ دریافت کنیم؟

ایردراپ امروز توکن خانه را تقویت می‌کند تا دارندگان OP بتوانند در مورد پروژه‌های اپتیمیسم رأی دهند. خانه شهروندی بعداً در سال ۲۰۲۲ به وجود می‌آید.

صرافی‌هایی مانند OKX، LBank، MEXC و AAX اعلام کرده اند که OP را  در تاریخ ۳۱ می (۱۰ خرداد) لیست می‌کنند.

The Block قبلاً گزارش داده بود که شایعات مربوط به توکن حاکمیت اپتیمیسم پس از اینکه افراد صفحه توکن OP را در کوین‌بیس در ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) مشاهده کردند، ظاهر شد. سپس اپتیمیسم برنامه‌های خود را برای OP و اپتیمیسم اشتراکی (The Optimism Collective) در ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) ارائه کرد.

رویداد امروز از اولین ایردراپ OP خبر می‌دهد و ۱۴ درصد دیگر از عرضه کلی آن برای ایردراپ‌های آینده رزرو شده است. علاوه بر ایردراپ برای کاربران، بخشی از عرضه OP میان پروژه‌هایی که بر روی اپتیمیسم کار می‌کنند توزیع می‌شود. ایردراپ‌های بیشتری در سه‌ماهه دوم رخ خواهد داد.

به عنوان یک ابتکار لایه ۲، اپتیمیسم قصد دارد به برنامه‌ها اجازه دهد تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تری نسبت به بلاکچین اتریوم انجام دهند. طبق داده‌های The Block، اپتیمیسم میزبان بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ارزش کل برنامه‌هایی مانند Synthetix، Uniswap، Perpetual Protocol، Lyra، Curve و Aave است.

اپتیمیسم پس از راه‌اندازی OP توکن حاکمیتی ترافیک بالایی را تجربه کرد که باعث تأخیر در فعالیت‌های شبکه اصلی بلاکچین شد.

 

پیشنهاد مطالعه: اپتیمیسم چیست؟ (Optimism) راه‌حلی برای افزایش توان پردازش شبکه اتریوم

 

Source

https://coiniran.com/?p=57306
دکمه بازگشت به بالا