ایستگاه خبرآخرین اخبار ارزهای دیجیتال

اپتیمیسم از ایردراپ جدید ۲۶ میلیون دلاری به بیش از ۳۱۰۰۰ آدرس خبر داد

شبکه لایه ۲ اپتیمیسم از سومین ایردراپ خود را در روز دوشنبه خبر داد و ۱۹.۴ میلیون توکن OP (26 میلیون دلار) را به ۳۱۸۷۰ آدرس که در فعالیت‌های DAO آن به نام Optimism Collective شرکت داشتند، اختصاص داد.

هدف این ایردراپ، مانند دو دور ایردراپ قبلی، تقویت تعامل در شبکه لایه ۲ و پاداش مشارکت کاربران بود. به گفته این تیم، میانگین پاداش ۶۰۰ توکن OP (840 دلار) بود، اما براساس معیارهای مختلف از کاربر به کاربر دیگر متفاوت داشت.

اپتیمیسم یک شبکه لایه ۲ است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. این فناوری از ترکیب اپتیمیسم برای کمک به مقیاس‌بندی برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کند.

 واجدین شرایط برای ایردراپ سوم اپتیمیسم

جوایز بر اساس تعداد توکن‌های OP محاسبه شد. حداقل توکن‌های OP واگذارشده تعداد روزهای مشخص ۱۸۰۰۰ واحد و دوره موردنظر برای واجد شرایط بودن شش ماه از ۲۰ ژانویه تا ۲۰ ژوئیه تعیین شده است. اگر کاربری حداقل ۱۸۰ توکن OP را در طی ۱۰۰ روز در این دوره تفویض کند، واجد شرایط خواهد بود.

کاربران اپتیمیسم که حداقل در یک طرح آنچین (در طول دوره واجد شرایط بودن) شرکت کرده‌اند نیز یک ضریب ۲ برابری برای پاداش‌های خود دریافت کردند. برای اطمینان از توزیع عادلانه، جوایز به ۱۰۰۰۰ توکن OP برای هر آدرس محدود شد.

سومین ایردراپ گروه اپتیمیسم تا به امروز چند روز پس از توزیع باقیمانده بودجه اولین ایردراپ (که در ماه می ۲۰۲۲ انجام شد) توسط پروژه به آدرس‌های واجد شرایطی که هنوز پاداش خود را دریافت نکرده بودند، انجام شد.

با پایان یافتن دور سوم ایردراپ، مجموعه‌ای از حدود ۵۷۰ میلیون توکن OP برای توزیع‌های آینده در نظر گرفته شده است.

 

پیشنهاد مطالعه: ایردراپ (Airdrop) چیست؟ معرفی انواع ایردراپ رمز ارزها

 

Source

https://coiniran.com/?p=65434
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x