آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

اپتیمیسم از ایردراپ جدید 26 میلیون دلاری به بیش از 31000 آدرس خبر داد

شبکه لایه 2 اپتیمیسم از سومین ایردراپ خود را در روز دوشنبه خبر داد و 19.4 میلیون توکن OP (26 میلیون دلار) را به 31870 آدرس که در فعالیت‌های DAO آن به نام Optimism Collective شرکت داشتند، اختصاص داد.

هدف این ایردراپ، مانند دو دور ایردراپ قبلی، تقویت تعامل در شبکه لایه 2 و پاداش مشارکت کاربران بود. به گفته این تیم، میانگین پاداش 600 توکن OP (840 دلار) بود، اما براساس معیارهای مختلف از کاربر به کاربر دیگر متفاوت داشت.

اپتیمیسم یک شبکه لایه 2 است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. این فناوری از ترکیب اپتیمیسم برای کمک به مقیاس‌بندی برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کند.

 واجدین شرایط برای ایردراپ سوم اپتیمیسم

جوایز بر اساس تعداد توکن‌های OP محاسبه شد. حداقل توکن‌های OP واگذارشده تعداد روزهای مشخص 18000 واحد و دوره موردنظر برای واجد شرایط بودن شش ماه از 20 ژانویه تا 20 ژوئیه تعیین شده است. اگر کاربری حداقل 180 توکن OP را در طی 100 روز در این دوره تفویض کند، واجد شرایط خواهد بود.

کاربران اپتیمیسم که حداقل در یک طرح آنچین (در طول دوره واجد شرایط بودن) شرکت کرده‌اند نیز یک ضریب 2 برابری برای پاداش‌های خود دریافت کردند. برای اطمینان از توزیع عادلانه، جوایز به 10000 توکن OP برای هر آدرس محدود شد.

سومین ایردراپ گروه اپتیمیسم تا به امروز چند روز پس از توزیع باقیمانده بودجه اولین ایردراپ (که در ماه می 2022 انجام شد) توسط پروژه به آدرس‌های واجد شرایطی که هنوز پاداش خود را دریافت نکرده بودند، انجام شد.

با پایان یافتن دور سوم ایردراپ، مجموعه‌ای از حدود 570 میلیون توکن OP برای توزیع‌های آینده در نظر گرفته شده است.

 

پیشنهاد مطالعه: ایردراپ (Airdrop) چیست؟ معرفی انواع ایردراپ رمز ارزها

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا