ایستگاه خبر

پلتفرم OpenSea از ماه بعد میزبان NFT‌های سولانا خواهد بود

بازار شنناخته‌شده‌ OpenSea امروز تأیید کرد که به زودی NFT‌های ساخته‌شده در بلاکچین سولانا را در پلتفرم خود اضافه خواهد کرد.

OpenSea این خبر را با یک تیزر کوتاه که در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد، و مسیر خود را در مورد برنامه‌هایی برای اضافه کردن NFT‌های سولانا نشان داد. ویدیویی که OpenSea در توییتر آن را در مورد «بهترین راز در وب ۳» منتشر کرد، خبر داد که پشتیبانی از سولانا در ماه آوریل آغاز می‌شود.

سولانا با ارزش بازار تخمینی ۱.۵ میلیارد دلار در کلکسیون های بی‌شمارش دومین اکوسیستم بزرگ NFT پس از اتریوم است. فضای NFTهای سولانا در پاییز گذشته به‌دلیل مجموعه‌های در حال رشدی مانند Solana Monkey Business ،Degenerate Ape Academy و Aurory به سرعت رشد کرد. سولانا تراکنش‌های سریع‌تر، ارزان‌تر و کم‌مصرف‌تر از شبکه اصلی اتریوم ارائه می‌کند.

اولین خبرها درباره ادغام بالقوه سولانا با OpenSea در ژانویه به گوش رسید، زمانی که هکر و وبلاگ‌نویس معروف جین منچون ونگ اشاره‌هایی به سولانا و کیف پول محبوب Phantom در بخش‌هایی از سایت کشف کرد.

همین هفته، او شواهدی را کشف کرد—لوگوی Solana Beta در سایت، و همچنین پشتیبانی از کیف پول Solflare—که نشان می‌داد عرضه سولانا نزدیک است. اخیراً دیگران در رسانه‌های اجتماعی متوجه شدند که می‌توانند کیف پول فانتوم را به OpenSea متصل کنند، حتی اگر NFT‌ها هنوز در این پلتفرم در دسترس نباشند.
تیزر ویدیوی OpenSea به سرعت NFTهایی از جمله Solana Monkey Business ،Aurory Boryoku Dragonz ،Catalina Whale Mixer، و Degenerate Ape Academy را از تعدادی از مجموعه‌های شناخته‌شده در سولانا نشان می‌دهد.
OpenSea مبتنی بر اتریوم در حال حاضر محبوب‌ترین بازار در سراسر صنعت NFT است و هر ماه میلیاردها دلار در حجم معاملات جمع‌آوری می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال سولانا چیست؟ معرفی و بررسی آینده پروژه

 

Source

https://coiniran.com/?p=50413
دکمه بازگشت به بالا