ایستگاه خبر

راه‌اندازی اپن‌سی پرو برای تریدرهای حرفه‌ای NFT

بازار اپن‌سی از بازار پیشرفته اپن‌سی پرو (OpenSea Pro) که برای پاسخگویی به خدمات مورد نیاز معامله‌گران حرفه‌ای NFT و رقابت با رقبایی مانند پلتفرم بدون کارمزد Blur طراحی شده است، رونمایی کرد.

این حرکت به دنبال رشد سریع بازار رقابتی NFT بدون کارمزد Blur صورت گرفت. اپن‌سی پرو همان تغییر نام‌داده نسخه دوم Gem است، پلتفرم تجمیع NFT که اپن‌سی در آوریل ۲۰۲۲ آن را خرید تا ابزارهای تجارت حرفه ای را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

امروز، خوشحالیم که اپن‌سی پرو (قبلاً Gem v2) را معرفی کنیم – سریع‌ترین و قدرتمندترین گردآورنده بازار NFT در صنعت!

— اپن‌سی (@opensea) 4 آوریل ۲۰۲۳

اپن‌سی پرو فهرست‌هایی را از ۱۷۰ بازار جمع‌آوری می‌کند و بهترین معاملات را بدون کارمزد به تریدرها ارائه می‌کند. این پلتفرم از  فروش فوری، مدیریت موجودی، بهینه‌سازی هزینه گس برای تجارت کارآمد، عملکرد فهرست نظارت و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند. همچنین در دستگاه‌های تلفن همراه قابل دسترسی خواهد بود.

دوین فینزر، مدیر عامل اپن‌سی، فناوری Gem را برای کمک به توسعه اپن‌سی پرو به کارآمدترین ابزار معاملاتی NFT در دسترس می‌داند. فینزر این پلتفرم را به دلیل سرعت و قابلیت‌های بلادرنگ آن که تجربه کاربری سریعی را برای خرید NFT فراهم می‌کند، تحسین کرد.

اپن‌سی با رقابت سختی از سوی Blur مواجه شده است که باعث شده این شرکت برای جذب معامله‌گران کارمزدهای سازنده را حذف کند. با راه‌اندازی اپن‌سی پرو، این شرکت کارمزد سازنده را در پلتفرم اصلی خود با ۲.۵ درصد مجدداً معرفی می‌کند. فینزر تاکید کرد درآمد حاصل از این کارمزدها برای تقویت فضای NFT مجددا سرمایه‌گذاری خواهد شد.

اگرچه اپن‌سی پرو بحبوحه رقابت شدید با Blur معرفی می‌شود، Finzer اطمینان می‌دهد که اپن‌سی با تمرکز بر شراکت‌ها و استانداردهای قرارداد هوشمند، همچنان معامله‌گران خرد و سازندگان را در الویت قرار خواهد داد.

هدف این شرکت تسهیل اکتشاف و خرید NFT برای کاربرانی است که اولین بار با این صنعت روبرو می‌شوند و در عین حال موارد استفاده برای NFT ها را توسعه می‌دهد. اپن‌سی تصور می‌کند کاربرانی که کار با پلتفرم اصلی را به خوبی آموخته‌اند، تجربه حرفه‌ای‌تری در اپن‌سی پرو خواهند داشت.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی کامل سایت اوپن سی: آموزش گام‌به‌گام ساخت و فروش NFT در Opensea

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=61896
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x