ایستگاه خبر

NFTهای سولانا اکنون در OpenSea قابل معامله‌اند

همانطور که از مدت‌ها قبل قابل پیش‌بینی بود، OpenSea بازار سرمایه‌گذاری توکن‌های غیرقابل تعویض، پشتیبانی از NFTهای ساخته‌شده بر روی سولانا را آغاز کرده است.

داده‌های بازار نشان می‌دهد که مجموعه‌های سولانا-محور (مانند Solana Monkey Business) اکنون در بازار OpenSea فهرست شده و با SOL نامگذاری شده‌اند.

این اقدام معاملات تعداد گسترده‌ای از NFT‌ها را در این پلتفرم ممکن می‌سازد. این بازار تا پیش از امروز عمدتاً از NFT‌های مبتنی بر اتریوم و سازگار با بلاکچین‌های Polygon و Klatyn پشتیبانی می‌کرد. با این حال، اخبار سولانا نشان‌دهنده توسعه قابل توجهی برای OpenSea است. این شرکت در ژانویه ۳۰۰ میلیون دلار با ارزش ۱۳ میلیارد دلاری جذب کرد.

OpenSea هفته گذشته در توییتی از ادغام سولانا خبر داد.

آنچه باید دید این است که این اقدام چه تأثیری بر اکوسیستم موجود برای بازارهای Solana NFT از جمله Magic Eden خواهد داشت که اخیراً ۲۷ میلیون دلار جمع آوری کرده و به عنوان بازار غالب در آن شبکه ظاهر شده است.

طبق اطلاعات رصدکننده داده CryptoSlam، سولانا در ماه مارس ۱۷۳ میلیون دلار حجم معامله در NFT داشته است. طبق اطلاعات داشبورد The Block، در ماه گذشته، OpenSea تقریباً ۳.۴ میلیارد دلار حجم مبادلات تجاری برای خود ثبت کرده است.

photo 2022 04 07 12.01.05

گزارش اخیر سه ماهه اول بنیاد متاپلکس، که پروتکل محبوب برای ضرب NFTهای مبتنی بر سولانا نشان داد که در مجموع ۹.۷ میلیون NFT از طریق این پروتکل ضرب شده‌اند.

 

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال سولانا چیست؟ معرفی و بررسی آینده پروژه

 

Source

https://coiniran.com/?p=50527
دکمه بازگشت به بالا